۰

ورود 200 تن مرغ منجمد به قم

قم نیوز: معاون استاندار از ورود ۲۰۰ تن مرغ منجمد به استان قم برای تنظیم بازار خبر داد.
ورود ۲۰۰ تن مرغ منجمد به قم/نظارت و بازرسی‌ها در بازار مرغ تشدید می‌شود
ورود ۲۰۰ تن مرغ منجمد به قم/نظارت و بازرسی‌ها در بازار مرغ تشدید می‌شود
به گزارش قم نیوز مهرداد غضنفری در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به مشکلات پیش آمده در حوزه توزیع مرغ در سطح استان  اظهار داشت: در حال حاضر، مرغ در بازار وجود دارد که بخشی از آن تولید استان است و بخشی دیگر از استان‌های دیگر وارد می‌شود.

وی بابیان اینکه سقف تولید استان قم به‌صورت روزانه در حدود 60 تا 70 تن است که مصرف استان بیش از 100 تن است، ابراز کرد: در این زمینه کمبودهایی وجود داشته که منجر به ایجاد صف با توجه به تفاوت قیمت‌های تنظیم بازار و بازار آزاد است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم با تأکید بر اینکه تنها استانی که قیمت مصوب تنظیم بازار برای جلوگیری از اجحاف به مردم را رعایت می‌کند، قم است، گفت: این تفاوت قیمت سبب شده تا در سطح شهر صف ایجاد شود، ابراز کرد: امیدواریم با تأمین بیشتر مرغ شاهد کمرتر شدن صفوف مرغ در قم باشیم.

وی با اشاره به تأمین 50 تن مرغ توسط سازمان جهاد کشاورزی استان تصریح کرد: گزارش‌هایی از خروج مرغ از مصرف خانوار توسط برخی افراد و تحویل به رستوران‌ها وجود دارد که در این زمینه بازرسی‌ها در حوزه مصرف بیشتر می‌شود.

غضنفری از ورود 200 تن مرغ منجمد به قم برای تنظیم بازار خبر داد و عنوان کرد: درخواست‌هایی در این زمینه ارسال‌شده که در تلاش هستیم 800 تن مرغ منجمد دیگر برای تنظیم بازار به قم وارد کنیم.

وی بابیان اینکه مرغ منجمد و مرغ گرم به‌صورت تلفیقی در فروشگاه‌ها عرضه می‌شود، اظهار داشت: قیمت مرغ منجمد 5 هزار تومان ارزان‌تر است و باقیمت15 هزار و 500 تومان عرضه می‌شود

انتهای پیام/ 137
شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۲۵
کد مطلب: 95168
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *