۰

پاک دستی و امانت‌داری از مهم‌ترین شاخص‌های موردتوجه شورای هماهنگی اصولگرایان قم است

قم نیوز: سخنگوی کمیته انتخابات شورای هماهنگی اصولگرایان قم بابیان اینکه روحیه شورایی، پاک دستی و امانت‌داری از شاخص‌های موردتوجه شورای هماهنگی اصولگرایان است، گفت: افرادی که در دفاع مقدس و جبهه مقاومت حضور داشتند امتیاز ویژه ای دارند.
پاک دستی و امانت‌داری از مهم‌ترین شاخص‌های موردتوجه شورای هماهنگی اصولگرایان قم است
پاک دستی و امانت‌داری از مهم‌ترین شاخص‌های موردتوجه شورای هماهنگی اصولگرایان قم است
به گزارش قم نیوز ولی‌الله بیاتی در نشستی با اصحاب رسانه اظهار داشت: ازجمله معیارهای عضویت در لیست شورای هماهنگی اصولگرایان داشتن سابقه انقلابی و خدمت به مردم است.

سخنگوی کمیته انتخابات شورای هماهنگی اصولگرایان استان قم بیان کرد: برای جوانانی که قبل از انقلاب حضور نداشته و یا سابقه خاص انقلابی نداشته‌اند امتیاز خاص درنظرگرفته‌ایم تا از بقیه افراد عقب نمانند.

وی با بیان اینکه روحیه شورایی، کار جمعی، پاک دستی و امانت‌داری از دیگر شاخص‌های موردتوجه شورای هماهنگی اصولگرایان است، تصریح کرد: برای افرادی که در دوران دفاع مقدس و جبهه مقاومت حضورداشته و از ایثارگران هستند نیز امتیاز ویژه در نظر گرفته‌شده است.

بیاتی ادامه داد: اعضای شورای هماهنگی توجه خاصی به جوانان دارند، از همه جوانان توانمند و دارای شرایط درخواست می‌کنیم تا برای عضویت در لیست شورای هماهنگی داوطلب شوند و افراد با مراجعه به آدرس بلوار شهید کریمی، بین کوچه 8 تا 10 پلاک 12 طبقه دوم، از ساعت 9 تا 12 ظهر می‌توانند رزومه خود را ارائه و فرم ثبت‌نام را تکمیل کنند.

سخنگوی کمیته انتخابات شورای هماهنگی اصولگرایان استان قم گفت: از مدت‌ها قبل موضوع انتخابات شورای اسلامی شهر قم، در شورای هماهنگی اصول گریان استان مطرح و قرار شد کمیته انتخابات شورای هماهنگی اصولگرایان از میان افراد متعهد، متخصص و کارآمد لیستی را ارائه دهد.

وی افزود: کمیته انتخابات شورای هماهنگی اصولگرایان استان قم هفت عضو دارد که چهار نفر از آن‌ها تجربه فعالیت در شوراها را داشته‌اند و از یک ماه پیش کار کمیته شروع‌شده و رزومه‌ داوطلبان از امروز دریافت شده است و افراد داوطلب برای عضویت در لیست شورا باید مراجعه حضوری داشته و ثبت‌نام کنند.

بیاتی گفت: خانم‌ها در لیست انتخابات شورای هماهنگی اصولگرایان قرار می‌گیرند، حداقل یک نفر از بانوان در لیست خواهد بود و امکان بیشتر شدن این تعداد هم وجود دارد، انتخاب لیست شورای هماهنگی اصولگرایان بر اساس اصول و قاعده جلو می‌رود و هیچ شخصی سهمیه خاص در این لیست ندارد و ما نیز به همه مناطق توجه می‌کنیم و هیچ‌کسی سهم‌خواهی نخواهد داشت.

سخنگوی کمیته انتخابات شورای هماهنگی اصولگرایان استان قم بیان کرد: شورای هماهنگی اصولگرایان از افراد حقیقی و حقوقی به‌عنوان نمایندگان تشکل‌ها و سه نماینده مجلس تشکیل‌شده و برای انتخابات شورای شهر و مجلس لیست می‌دهد.

وی ادامه داد: این لیست‌ها با اقبال عمومی همراه بوده است چراکه در این لیست‌ها افراد متخصص مورداستفاده قرار می‌گیرند تا بتوانند وظیفه نظارت و تصمیم‌گیری را به‌خوبی دنبال کنند.

بیاتی خاطرنشان کرد: درمجموع 25 نفر از اعضای شورای هماهنگی اصولگرایان به داوطلبان برای قرار گرفتن در لیست رأی می‌دهند و لیست 13 نفره انتخابات شورا را این افراد مشخص می‌کنند.

انتهای پیام/ 106
يکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۳
کد مطلب: 95179
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *