۰
رئیس پلیس راه قم:

ترافیک در محورهای مواصلاتی قم سنگین و پرحجم است

قم نیوز: رئیس پلیس راه قم گفت: ترافیک در تمام محورهای اصلی مواصلاتی این استان، سنگین و پر حجم و در محورهای فرعی، نیمه سنگین و روان است.
ترافیک در محورهای مواصلاتی قم سنگین و پرحجم است
ترافیک در محورهای مواصلاتی قم سنگین و پرحجم است
به گزارش قم نیوز سرهنگ مختار پناهی جمعه شب با بیان این که با توجه به همزمانی پایان فصل تابستان و تعطیلات روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی(ع) شاهد موج بازگشت مسافران هستیم اظهار داشت: تمام ورودی های استان از جمله محورهای کاشان - قم، اراک - قم، آزادراه قم - تهران، جاده قدیم قم - تهران و کمربندی امام علی(ع) به سمت تقاطع 72 تن، ترافیک سنگین و پر حجم است.
وی ادامه داد: در محور قم - گرمسار و همچنین محورهای فرعی درون استانی از جمله قم - کهک و قم - جعفریه، ترافیک نیمه سنگین و روان است.
وی با اشاره به این که پیش بینی می شود این ترافیک تا ساعاتی از شب نیز ادامه داشته باشد، اظهار داشت: توصیه ما به رانندگان این است که از هرگونه عجله و شتاب بی مورد پرهیز، فاصله طولی را رعایت و از حرکت در شانه های سمت راست جاده پرهیز کنند.
پناهی اضافه کرد: در ساعت های منتهی به عصر جمعه با پر حجم شدن ترافیک محورهای مواصلاتی، چندین تصادف خسارتی در محورهای منتهی به استان رخ داده که به علت توجه نداشتن به جلو و رعایت نکردن فاصله طولی بوده است. 
استان قم دارای هشت راه مواصلاتی اصلی و چهار راه فرعی است که از جمله آن ها می توان به آزاد راه قم - تهران، جاده قدیم قم - تهران، جاده قدیم قم - کاشان، آزاد راه قم - کاشان، آزادراه قم - گرمسار و بزرگراه قم - سلفچگان - اراک اشاره کرد.
7404/ 1175

انتهای پیام /* 
جمعه ۳۰ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۵۰
کد مطلب: 69362
مرجع : خبرگزاری ايرنا
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *