۰
استاندار قم در ديدار سفير استراليا:

آمريكايي‌ها از رفتارشان با ملت ايران پشيمان خواهند شد

قم نیوز: استاندار قم در ديدار سفير استراليا با اشاره به اجماع بين المللي براي حفظ برجام گفت: آمريكايي‌ها از رفتارشان با ملت ايران پشيمان خواهند شد.
آمريكايي‌ها از رفتارشان با ملت ايران پشيمان خواهند شد
آمريكايي‌ها از رفتارشان با ملت ايران پشيمان خواهند شد
به گزارش قم نیوز سید مهدی صادقی بعد از ظهر امروز در دیدار «یان بیگز» سفیر استرالیا در ایران طی سخنانی با اشاره به سوابق استان قم در زمینه‌های مذهبی و فرهنگی اظهار داشت: استان قم مذهبی‌ترین استان کشور بوده و در انقلاب اسلامی نقش موثر ایفا کرده است.

استاندار قم با اشاره به ویژگی زائرپذیری استان قم و میزبانی از سالانه 3 میلیون گردشگر خارجی افزود: حدود 30 هزار نفر از این گردشگران از کشور استرالیا به قم سفر می کنند.

وی ظرفیت‌های اقتصادی استان قم را مورد توجه قرار داد و گفت: گردشگری و خدمات در رتبه نخست در اقتصاد استان بوده و پس از آن صنعت و کشاورزی، رتبه‌های بعدی سرمایه گذاری و اقتصاد قم را تشکیل می دهند.

صادقی افزود: استان قم آماده ی جذب سرمایه گذاری خارجی و نیز افزایش مراودات فرهنگی و اقتصادی با کشور استرالیاست و در این زمینه همکاری‌های لازم صورت خواهد پذیرفت.

نماینده عالی دولت در استان در بخش دیگری از سخنان خود خروج یک طرفه آمریکایی‌ها از برجام که یک توافقنامه بین المللی محسوب می شود را مورد توجه قرار داد و گفت: ملت ایران تحریم‌های یک جانبه چند دهه ای و جنگ تحمیلی را با موفقیت پشت سر گذاشته است و سردمداران آمریکا را نیز از کار خود پشیمان خواهند کرد.
انتهای پیام / 137
سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۱
کد مطلب: 69519
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *