۰
فرمانده سپاه امام علی‌بن ابیطالب(ع):

دستگاه‌های خدماتی بسترهای مورد نیاز زائران اربعین را فراهم سازند

قم نیوز: فرمانده سپاه امام علی‌بن ابیطالب(ع) گفت: امسال جمعیت زائران خارجی استان قم به میزان قابل توجهی افزایش خواهد داشت به همین علت امیدواریم مجموعه‌های مختلف در استان به ویژه دستگاه‌های خدماتی در عرصه میزبانی از زائران به صورت حضور یافته و بسترهای مورد نیاز را فراهم سازند.
دستگاه‌های خدماتی بسترهای مورد نیاز زائران اربعین را فراهم سازند
دستگاه‌های خدماتی بسترهای مورد نیاز زائران اربعین را فراهم سازند
به گزارش قم نیوز سردار غلامرضا احمدی ظهر امروز در نشست ستاد مرکزی اربعین استان قم که در سالن محراب شبستان امام خمینی(ره) حرم کریمه اهل‌بیت(س) برگزار شد، با اشاره به اینکه امسال سپاه امام علی بن‌ابیطالب(ع) برای سومین سال متوالی از زائران خارجی استان قم میزبانی می‌کند، اظهار کرد: طی این سال‌ها به خوبی شاهد عزم همگانی در استان قم برای میزبانی از زائران بوده‌ایم.

وی اضافه کرد: سطح خدماتی که در قم ارائه می‌شود با خدماتی که مردم عراق در اولین روستای ورودی به کشور عراق ارائه می‌کنند قابل مقایسه نیست؛ مردم قم نیز می‌توانند همانند عراقی‌ها به صورت ویژه از زائران اربعین حسینی میزبانی کنند چراکه روزانه مواکب قمی در عراق از هزاران زائران مسیر پیاده‌روی میزبانی می‌کنند و می‌توان بخشی از خدمات این مواکب را در شهر مقدس قم به زائران اربعین ارائه کرد.

فرمانده سپاه امام علی‌بن ابیطالب(ع) خاطرنشان کرد: امسال جمعیت زائران خارجی استان قم به میزان قابل توجهی افزایش خواهد داشت به همین علت امیدواریم مجموعه‌های مختلف در استان قم به ویژه دستگاه‌های خدماتی در عرصه میزبانی از زائران به صورت گسترده‌ای حضور یافته و بسترهای مورد نیاز را فراهم سازند.

وی با بیان اینکه استفاده از ظرفیت‌های مسجد مقدس جمکران و حرم مطهر بانوی کرامت برای میزبانی از زائران خارجی اربعین حسینی باید مورد توجه قرار گیرد، عنوان کرد: حرم مطهر با توجه به اینکه در مرکز شهر قرار دارد می‌تواند خدمات مطلوبی را به زائران خارجی ارائه کند و سپاه استان قم نیز آمادگی دارد تا در راستای تامین بسترهای خدماتی مورد نیاز گام‌های مورد نیاز را بردارد.

احمدی با تاکید بر اینکه امسال باید برای درمان و بهداشت زائران خارجی تدابیر ویژه داشته باشیم، مطرح کرد: تامین داروی مورد نیاز یکی از دغدغه‌هاست که امیدواریم در این راستا از مشارکت دستگاه‌ها استفاده کنیم.

انتهای پیام / 137
چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۵
کد مطلب: 70043
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *