۰

تیم تحقیقاتی سازمان ملل از نامه خود به آیت الله سیستانی پرده برداشت

قم نیوز: تیم تحقیقاتی سازمان ملل متحد در خصوص جنایات گروهک تروریستی داعش از متن نامه ای که به حضرت آیت الله سیستانی تقدیم کرده است، پرده برداشت.
تیم تحقیقاتی سازمان ملل از نامه خود به آیت الله العظمی سیستانی پرده برداشت
تیم تحقیقاتی سازمان ملل از نامه خود به آیت الله العظمی سیستانی پرده برداشت
به گزارش قم نیوز تیم تحقیقاتی سازمان ملل متحد در خصوص جنایات گروهک تروریستی داعش از متن نامه ای که به حضرت آیت الله سیستانی تقدیم کرده است، پرده برداشت.

در بیانیه این تیم آمده است: کریم اسعد خان معاون دبیرکل، مشاور ویژه و رئیس تیم تحقیقاتی در نامه خود به آیت الله سیستانی از دیداری که انجام گرفت، تشکر کرد.

این بیانیه افزود: در این نامه همچنین از حمایت آیت الله سیستانی از کار تیم تحقیقاتی وابسته به سازمان ملل متحد در خصوص پرس و جو از جنایت های داعش تشکر و ابراز امیدواری شده که در چند ماه آینده با آیت الله سیستانی دیداری داشته باشند.

شایان ذکر است که تیم تحقیقاتی سازمان ملل چندی پیش با آیت الله سیستانی دیدار داشته و معظم له از تشکیل این تیم استقبال و بر ضرورت مجازات مرتکبین جنایات و آشنایی جهان با خطر این گروه تروریستی تاکید کردند.

آیت الله سیستانی خواستند به جنایت هایی که داعش علیه ایزدی ها در سنجار، مسیحیان در موصل و ترکمان ها در تعلفر  مرتکب شده به ویژه جنایت اسارت زنان و فروش و تجاوز به آنان توجه بیشتری شود.

انتهای پیام / 137
شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۱
کد مطلب: 74118
مرجع : خبرگزاری حوزه نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *