۰

تیم‌های فوتبال استان قم در لیگ‌های پایه کشور شرکت می‌کنند

قم نیوز: دبیر هیئت فوتبال استان از حضور تیم‌های فوتبال قم در لیگ‌های پایه کشور در دسته مناطق که قهرمانان استان‌ها در آن حاضر هستند خبر داد.
تیم‌های فوتبال استان قم در لیگ‌های پایه کشور شرکت می‌کنند
تیم‌های فوتبال استان قم در لیگ‌های پایه کشور شرکت می‌کنند
به گزارش قم نیوز علی احمدی اظهار داشت: رقابت‌های فوتبال رده‌های سنی پایه کشور در دسته مناطق که ویژه قهرمانان فوتبال استان‌ها است هرسال در فصل زمستان آغاز می‌شود و اکنون این رقابت‌ها در رده‌های سنی مختلف آغازشده یا در آستانه آغاز است.

وی افزود: امسال فوتبال قم در تمامی رده‌های سنی پایه در این رقابت‌ها نماینده دارد و حتی در رده سنی امید که لیگ فوتبال استان قم در آن سال‌ها است که تعطیل‌شده، در لیگ امیدهای کشور نماینده داریم و به موفقیت این تیم امیدوار هستیم.

دبیر هیئت فوتبال استان قم گفت: تیم وحدت شریف قم، نماینده استان در لیگ مناطق امیدهای کشور است که برای برگزاری مسابقات مرحله نخست خود عازم شاهرود شده است و با تیم‌هایی از استان‌های سمنان، تهران و مرکزی رقابت می‌کند.

احمدی عنوان کرد: در رده سنی نوجوانان نیز فوتبال قم میزبان مرحله نخست است و تیم عرفان گستر قم از تیم‌هایی از استان‌های مرکزی کشور میزبانی می‌کند که البته تیم فوتبال پیام، دومین نماینده قم در این رقابت‌ها در همان گروهی است که عرفان گستر در آن قرار دارد.

وی تأکید کرد: همچنین در رده‌های سنی جوانان، زیر 15 سال و نونهالان زیر 14 سال نیز تیم‌های فوتبال استان قم در لیگ مناطق حاضر هستند و مسابقات خود را در هفته‌های آتی برگزار می‌کنند.

دبیر هیئت فوتبال استان قم در پاسخ به سؤالی در خصوص وضعیت تیم صبای قم گفت: تیم صبای قم امسال باید در لیگ دسته دوم حضور پیدا می‌کرد که به دلیل غیبت در این مسابقات به‌صورت خودکار به دسته سوم سقوط کرد و سال آینده امتیاز حضور در مرحله نهایی لیگ دسته سوم را در اختیار دارد.

انتهای پیام/ 110
دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۵
کد مطلب: 74197
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *