۰

مسیرهای ده گانه راهپیمایی 22 بهمن در قم اعلام شد

قم نیوز: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم با صدور اطلاعیه ضمن دعوت مردم به حضور پرشور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، مسیرهای ده گانه حرکت راهپیمایان را اعلام کرد.
مسیرهای ده گانه راهپیمایی 22 بهمن در قم اعلام شد
مسیرهای ده گانه راهپیمایی 22 بهمن در قم اعلام شد
به گزارش قم نیوز در اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم آمده است: یوم‌الله 22بهمن سرآغاز پیروزی ملّت ایران بر ستمگران، حکومت الله بر جهان و برافراشته‌شدن پرچم عدالت اسلامی است و راهپیمایی 22بهمن تجدید پیمان با آرمان انقلاب، مظهر اقتدار، نشانه متکی بودن انقلاب به ایمان‌های مردم، تجلّی عظمت و مایه امید دوستان و سرخوردگی دشمنان است.

در این اطلاعیه تصریح شده است: اینک در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و شکرانه موهبت الهی استقرار نظام دینی در شرایطی که با تشدید سیاست‌های خصمانه نظام سلطه و تحمیل جنگ تمام عیار رسانه‌ای – روانی و اقتصادی، دشمن تمام توان و تلاش خود را به کاستن از اعتماد مردم به نظام و امید ملّت به آینده و بی‌رونق کردن 22بهمن چهل‌سالگی انقلاب و ورود به دهه پنجمِ حیات طیبه و بالنده نظام اسلامی متمرکز کرده است، از آحاد مردم شریف و متدین و زمان‌شناس دعوت به‌عمل می‌آید با حضور گسترده خود در راهپیمایی تماشایی و پرشورتر از قبل 22بهمن بار دیگر دشمن را مأیوس و با پاسخ کوبنده و دندان‌شکن خود، بیگانگان و سست‌عهدان را به عقب برانند و با عظم راسخ الهی و انقلابی معادلات طاغوت اعظم آمریکای جهانخوار و ایادی منطقه‌ای و داخلی آن را به هم بریزند.

در این اطلاعیه خاطرنشان شده است: در همین رابطه مردم متدین و ولایتمدار خاستگاه انقلاب اسلامی قم همیشه سرافراز ساعت 9صبحِ روز دوشنبه 22بهمن ماه از مناطق دهگانه شهری حرکت مقدس و انقلابی خود را به سمت میدان بزرگ آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله‌علیها مجاور مسجد امام حسن عسگری عیله‌السلام آغاز کرده و سپس ساعت 10 صبح، منسجم و یکپارچه با هدف عمل به وظیفه دینی و انقلابی در مقطع حساس و سرنوشت‌ساز کنونی و برگزاری جشن بزرگ چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی راهپیمایی دشمن‌شکن خود را از مسیرهای منتهی به حرم مطهر شامل میدان آستانه – خیابان اراک – پل حجتیه – چهار راه شهداء و خیابان ارم برگزار خواهند کرد.

بر اساس این گزارش مسیرهای راهپیمایان برای عزیمت به میدان آستانه به این شرح است:

1- مسجد طفلان مسلم علیه‌السلام،‌ خیابان توحید – خیابان اراک (امیرکبیر) – میدان شهید مطهری – پل معصومیه  - میدان آستانه.

2 - مسجد عبداللهی، خیابان امامزاده ابراهیم علیه‌السلام – بلوار نیروی هوایی – میدان شهید سعیدی - میدان شهید مطهری – پل معصومیه  - میدان آستانه.

3 - مسجد المهدی، 20متری شهید بهشتی – خیابان امام خمینی (ره) - میدان شهید مطهری - پل معصومیه  - میدان آستانه.

4 - مسجد دوازده امام علیهم‌السلام، خیابان خاکفرج – پل علیخانی - چهار راه بازار - میدان آستانه.

5 - مسجد رضوی، خیابان 19دی - چهار راه بازار – میدان آستانه.

6 - مسجد ولی‌عصر(عج)، خیابان آذر – چهار راه بازار – میدان آستانه.

7 - مسجد چهل‌اختران، خیابان آذر – چهار راه بازار – میدان آستانه.

8 - مسجد چهارمردان، ‌خیابان انقلاب – 45متری عماریاسر – خیابان آذر – چهار راه بازار – میدان آستانه.

9 - مسجد امیرالمؤمنین علیه‌السلام، خیابان شهیدان فاطمی – خیابان شهداء – خیابان آیت الله مرعشی نجفی (ارم) میدان آستانه.

10 - مسجد محمد رسول‌الله(ص)، بلوار شهید کریمی، خیابان شهید صدوقی – خیابان شهداء – خیابان آیت الله مرعشی نجفی (ارم) – میدان آستانه.

ضمناً راهپیمایی‌های مشابه با شرکت اهالی ولایتمدار و همیشه حاضر در صحنه شهرهای دستجرد، جعفریه، سلفچگان، کهک و قنوات همچنین روستاهای تابعه استان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ 110
يکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۰
کد مطلب: 74380
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *