۰
دبیر هیئت کبدی قم گفت:

کبدی کار قمی برای پنجمین بار به تیم ملی دعوت شد

قم نیوز: دبیر هیئت کبدی استان قم اعلام کرد کبدی کار قمی برای پنجمین بار پیاپی به تیم ملی دعوت شد و شانس بالایی برای حضور در مسابقات جوانان آسیا دارد.
کبدی کار قمی برای پنجمین بار به تیم ملی دعوت شد
کبدی کار قمی برای پنجمین بار به تیم ملی دعوت شد
به گزارش قم نیوز محمدرضا رجایی اظهار داشت: علی اصغر وفایی جوان شایسته و پرتلاش شهر جعفریه قم به پنجمین اردوی پیاپی تیم ملی جوانان کبدی کشور که خود را برای مسابقات جوانان جهان آماده می‌کند دعوت شده است.

وی افزود: قرار گرفتن یک کبدی کار قمی در فهرست دائمی دعوت به تیم ملی اتفاق مهم و خوشحال کننده‌ای برای کبدی قم است و علی اصغر وفایی از امروز شنبه تا ۵ اردیبهشت در اردوی تیم ملی که در شهر زابل برگزار می‌شود شرکت می‌کند.

دبیر هیئت کبدی استان قم گفت: علی اصغر وفایی در حال حاضر تنها ملی پوش کبدی قم است و در بخش استعدادیابی نیز ۳ دختر و ۲ پسر کبدی کار قمی پس از درخشش در مسابقات استعدادهای برتر کشور در سال ۹۷ در فهرست استعدادیابی ملی قرار دارند و تحت آموزش و نظارت فدراسیون کبدی خواهند بود.

رجایی بیان داشت: افزایش تعداد مربیان مجهز به دانش روز و همچنین بالا بردن تعداد پایگاه‌های آموزش کبدی در قم از مهم‌ترین اهداف هیئت کبدی استان قم در سال ۹۸ است و امیدواریم کبدی قم در سال جدید مسیر صعودی سال ۹۷ را ادامه دهد.

وی عنوان کرد: کبدی به عنوان یک رشته مدال آور و دارای مدال طلای آسیا هم در بخش مردان و هم در بخش زنان ظرفیت خوبی برای قهرمان پروری دارد و از خانواده‌های قمی می‌خواهیم که زمینه حضور فرزندانشان در این رشته مهیج که ترکیبی از قدرت، سرعت و هوش است مهیا کنند.
انتهای پیام / 137
شنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۱
کد مطلب: 76558
مرجع : خبرگزاری مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *