۰

مجاهدات روحانیت در خدمت رسانی به سیل‌زدگان

قم نیوز: یکی از مراجع تقلید با اشاره به مجاهدت طلاب و روحانیت در خدمت رسانی به سیل زدگان گفت: متأسفانه رسانه‌ها به خوبی حضور روحانیت در خدمت رسانی به سیل زدگان کشور را منعکس نکردند.
مجاهدات روحانیت در خدمت رسانی به سیل‌زدگان
مجاهدات روحانیت در خدمت رسانی به سیل‌زدگان
به گزارش قم نیوز آیت الله حسین نوری همدانی امروز در درس خارج خارج خود که در مسجد اعظم قم برگزار شد، با اشاره به اشاره به مشکلات سیل زدگان، بر لزوم استمرار کمک رسانی‌ها به مردم آسیب دیده تا سامان پیدا کردن اوضاع تأکید کردند.

وی با اشاره به مجاهدت طلاب و روحانیت در خدمت رسانی به سیل زدگان افزودند: متأسفانه رسانه‌ها به خوبی حضور روحانیت در خدمت رسانی به سیل زدگان کشور را منعکس نکردند اما شاهد مجاهدت‌های بزرگ علما و روحانیت در سیل اخیر برای کمک به مردم بودیم.

این مرجع تقلید با بیان اینکه روحانیت در هر زمینه ای که توانایی داشت برای خدمت و کمک به مردم آسیب دیده اقدام کرد، اظهار کرد: روحانیت در سیل اخیر از فعالیت‌های تبلیغی تا حمل و نقل و پاکسازی خانه‌ها و خیابان‌ها فعال بودند و خدمت کردند.

 وی حضور روحانیت در سیل اخیر را یادآور دوران دفاع مقدس دانست و ادامه داد: همانگونه که مردم در دوران دفاع مقدس فوج فوج با علما به جبهه‌ها می رفتند امروز نیز اینگونه است، واقعا باید از کمک‌های مردم و طلاب تشکر کرد و این کمک رسانی‌ها باید ادامه داشته باشد.

 آیت الله نوری همدانی با بیان اینکه تا از بین رفتن تمام مشکلات سیل زدگان کمک‌ها باید ادامه داشته باشد، یادآور شد: نباید به موضوع سیل زدگان به عنوان یک کار موقت نگاه کرد بلکه تا زمانی که ضررها جبران شده و ساختمان‌ها ساخته شود باید کمک رسانی‌ها را ادامه داد.

وی عنوان کردند: حوزه‌های علمیه نیز مانند همیشه باید در کنار مردم باشند و با کمک‌های مادی و معنوی خود یاری رسان باشند، مسؤولان نیز افزون بر تأمین نیازها باید با اقدام سریع خسارات را جبران کنند و مردم را تنها نگذارند، مردم بدانند که حوزه و علما همواره در کنار آن بوده و خادم ملت هستند.

 انتهای پیام/ 137
چهارشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۱
کد مطلب: 76972
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *