۰
با صدور بیانیه‌ای؛

مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه اعدام مسلمانان در عربستان را محکوم کرد

قم نیوز: مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه در بیانیه‌ای، اعدام تعدادی از مسلمانان مبارز به دست رژیم آل سعود را محکوم کرد و گفت: مجاهدان راه خدا از مرگ نمی‌هراسند و فریاد آنها در تاریخ بلند است.
مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه اعدام مسلمانان در عربستان را محکوم کرد
مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه اعدام مسلمانان در عربستان را محکوم کرد
به گزارش قم نیوز متن بیانیه مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه به مناسبت اعدام ۳۷ مجاهد عربستانی توسط حکومت آل سعود به این شرح است:

قُلْ هَلْ تَرَبَّصُونَ بِنَا إِلَّا إِحْدَی الْحُسْنَیَیْنِ وَنَحْنُ نَتَرَبَّصُ بِکُمْ أَنْ یُصیبَکُمُ اللَّهُ بِعَذَابٍ مِنْ عِنْدِهِ أَوْ بِأَیْدِینَا فَتَرَبَّصُوا إِنَّا مَعَکُمْ مُتَرَبِّصُونَ (توبه .۵۲)

اقدام ددمنشانه رژیم سفاک آل سعود در روز دوم اردیبهشت ۹۸ در گردن زدن ۳۷ مسلمان مبارز اعم از شیعه و اهل سنت که شجاعانه فریاد اسلام خواهی و عدالت طلبی و رفع سلطه استعمار و ولایت کفار از سرزمین اسلامی و بلد امن الهی را داشتند، دل‌های امت اسلامی را داغدار ساخت، سکوت مرگبار سازمان‌های بین‌المللی در برابر این حوادث خونین نشان از وابستگی آنها به ثروت و قدرت است، سازمان ملل که هنوز صدای شکستن استخوان‌های خاشقچی روزنامه نگار عربستانی را فراموش نکرده، چگونه اجازه می‌دهد دهها انسان عدالت‌خواه به دست همین حاکمان سربریده شوند؟

اما لازم است حکمرانان سعودی و طرفداران آنها بدانند که مجاهدان راه خدا هیچگاه از مرگ نهراسیده و فریاد آنها در تاریخ بلند است که: آیا شما چه انتظاری برای آینده ما دارید؟ یا پیروزی و یا شهادت؟ و هردو افتخار ماست. اما انتظار ما نسبت به آینده شما عذابی است که خداوند و یا با دستان ما شما را معذب ساخته و نابودتان خواهد کرد.

این سنت تاریخ است که ریختن خون مجاهدان موجب آبیاری درخت اسلام و عدالت است چنانکه امام بزرگوارمان فرمود ((بکشید ما را، ملت ما بیدار تر می‌شود))

مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه ضمن تبریک و تسلیت به خانواده‌های این شهیدان عزیز و آرزوی تعالی درجات شهیدان، همدردی خویش را با تمامی ملت مؤمن و مظلوم عربستان اعلام نموده و نجات آنها را از خداوند بزرگ در خواست می‌کند.

انتهای پیام/ 110
پنجشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۰
کد مطلب: 77010
مرجع : خبرگزاری مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *