۰

مستند محافظان خورشید تهیه می‌شود

قم نیوز: مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان قم از تهیه مستند محافظان خورشید ویژه شخصیت‌های محافظ امام خمینی(ره) یاد کرد و گفت: این مستند تصویری با محوریت معرفی سیره و رفتار بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی درحال تهیه است.
مستند محافظان خورشید تهیه می‌شود
مستند محافظان خورشید تهیه می‌شود
به گزارش قم نیوز احمد حسینی ظهر امروز در نشست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم که در سالن محراب شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) برگزار شد، طی سخنانی اظهار کرد: با توجه به تقارن 14 و 15 خردادماه با عید فطر حجم قابل توجهی از زائران و مسافران در قم حضور می‌یابند به همین علت فعالیت‌های فرهنگی نباید فقط به مراسم‌های بزرگداشت در اماکن خاص محدود شود بلکه باید برای ورودی‌های شهر و استقبال از زائران نیز برنامه ویژه داشته باشیم.

وی از تهیه مستند محافظان خورشید ویژه شخصیت‌های محافظ امام خمینی(ره) یاد کرد و افزود: این مستند تصویری با محوریت معرفی سیره و رفتار بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی درحال تهیه شدن است که امیدواریم تا اواسط خردادماه تکمیل و به نمایش گذاشته شود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان قم خاطرنشان کرد: محفل معرفتی و بصیرتی پیشکسوتان با حضور محافظان امام خمینی(ره) که بیشتر آن‌ها نیز قمی بوده‌اند، با حضور علاقه‌مندان به شخصیت امام و به منظور آشنایی بیشتر با بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

اکبر بختیاری معاون فرهنگی سپاه امام علی بن‌ابیطالب(ع) با تاکید بر اینکه تبیین و فضاسازی مناسبت‌های 14 و 15 خرداد توسط پایگاه‌های مقاومت بسیج دنبال می‌شود، تصریح کرد: سپاه و بسیج آمادگی دارند تا در این مناسبت‌ها برنامه‌های مختلف فرهنگی و تبیینی را در استان قم دنبال کنند.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۱
کد مطلب: 77259
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *