۰
در آستانه ماه مبارک رمضان؛

بسته تبلیغی دیجیتال «همراه مبلغان» با 60 درصد تخفیف عرضه شد

قم نیوز: همزمان با رسیدن ماه مبارک رمضان و بهار قرآن، بسته فرهنگی تبلیغی «همراه مبلغان» به همت محققان و پژوهشگران حوزه و دانشگاه با قیمت 18800 تومان در بستر کتابخانه همراه نور قرار گرفت.
بسته دیجیتالی تبلیغی همراه مبلغان نور
بسته دیجیتالی تبلیغی همراه مبلغان نور
به گزارش قم نیوز مدیر اجرایی کتابخانه همراه نور امروز سه شنبه شانزدهم اردیبهشت با اعلام این خبر اظهارکرد: بسته فرهنگی تبلیغی " همراه مبلغان" به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان و با هدف پاسداشت حرکت عظیم جهادی تبلیغ دینی در این ماه، حمایت علمی و بی نیازسازی مبلغان از حمل حجم زیاد کتب، کتابخانه همراه نور را بر آن داشت که اقدام به ارائه بسته ویژه مبلغان داشته باشند.

محمد مصطفی حسینی افزود: این بسته فرهنگی تبلیغی شامل 40 عنوان کتاب دیجیتالی در54 جلد با ده ها موضوع «گزیده سخنرانی ویژه ماه رمضان»، «منبرهای آماده»، «احکام ویژه رمضان»، «مراقبات ماه رمضان»، و مباحث اخلاقی، اعتقادی است که با رویکرد پاسخگویی به نیازهای مبلغان در ماه مبارک رمضان با 60درصد تخفیف ارائه گردیده ا ست.

وی به مهمترین ویژگی های این بسته اشاره کرد و گفت: «بی نیاز شدن از حمل کتب سنگین کاغذی»، «امکان جستجو در محتوا و صرفه جویی در وقت»، «قیمت ارزان و با تخفیف زیاد»، «استفاده از مشورت اهل خبره در انتخاب کتب»، «جامعیت کتابها در موضوعات مورد نیاز در سفرهای تبلیغی» و انتخاب برخی از کتب که به صورت خاص برای سفرهای تبلیغی نوشته شده است از جمله ویژگی های خاص این سامانه می باشد.

حسینی ابراز داشت: علاقه مندان می توانند به منظور استفاده از این بسته با عضویت و دانلود نرم افزار همراه نور (اندروید و ویندوز) اقدام کنند. همچنین این امکان نیز فراهم است که کاربران به صورت جداگانه برخی از کتابهای این بسته را با قیمت مناسب و بسیار ارزانتر از نسخه کاغذی آن تهیه در اختیار داشته باشند.
دسترسی به این بسته از طریق این لینک میسر می باشد.

انتهای پیام / 105
 
دوشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۷
کد مطلب: 77390
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *