۰

برخورد قانونی پلیس قم با روزه خواري در انظار عمومی

قم نیوز: رئيس پليس امنيت عمومي فرماندهی انتظامی استان قم روزه خواري در انظار عمومی را از نظر شرعي حرام و مصداق جرم مشهود و قابل تعقيب دانست و از برخورد قانونی پلیس با روزه خواران در استان خبر داد.
برخورد قانونی پلیس قم با روزه خواري در انظار عمومی
برخورد قانونی پلیس قم با روزه خواري در انظار عمومی
به گزارش قم نیوز پیام کاویانی اظهار کرد: روزه خواری در ملاء عام از نظر شرعی حرام و مصداق جرم مشهود و قابل تعقیب است و معذوراتی مانند بیماری و مسافرت مجوز روزه خواری در انظار عمومی نیست، بنابراین پلیس با روزه خواران برخورد قانونی خواهد کرد.

وی خطاب به متصدیان هتل‌ها، رستوران‌های بین راهی، میهمان پذیر‌ها و پایانه‌ها گفت: این اماکن برای مسافران خود می‌توانند با اخذ مجوز از مراجع ذیربط با رعایت شئونات اسلامی و پوشش فضای مربوطه فعالیت کنند و ارائه خدمات توسط سایر مراکز پذیرایی از اذان صبح تا اذان مغرب ممنوع بوده و در صورت مشاهده برابر مقررات با متخلفان برخورد خواهد شد .

رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان اضافه کرد: پلیس از رانندگان وسایل نقلیه عمومی و خصوصی انتظار دارد از تظاهر به روزه خواری، استعمال دخانیات و ایجاد آلودگی صوتی پرهیز کنند و با توجه به اینکه در ماه رمضان فضای کشور آکنده از عطر بندگی و معنویت است شهروندان در رعایت عفاف و حجاب، مهربانی و کمک به مستضعفان و دیگر وظایف انسانی اهتمام کنند .

کاویانی تصریح کرد:  فرماندهی انتظامی استان  قم تمام تلاش خود را برای ایجاد تسهیل در امر ترافیک و عبور و مرور و سالم سازی فضای عمومی به کار خواهند بست.

رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان از مردم خواست تا ضمن همکاری و همیاری در صورت مشاهده موارد خلاف، از طریق تلفن 110 پلیس را در اجرای قانون یاری دهند.

انتهای پیام/113

 
پنجشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۰
کد مطلب: 77754
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *