رئیس سازمان تبلیغات اسلامی:

باید برای اهداف فرهنگی آرایش جنگی گرفته شود

خبرگزاری تسنیم , 26 ارديبهشت 1398 ساعت 16:22

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: در این عصر پر از تبلیغات دشمن در دوره‌ای هستیم که باید آرایش جنگی بگیریم و اسلام ناب را طوری به جان مردم و جوانان بنشانیم که هرگز وارد اردوگاه دشمن نشوند.


به گزارش قم نیوز حجت‌الاسلام‌ محمد قمی در مراسم تکریم و معارفه رئیس قبلی و جدید پژوهشکده باقرالعلوم(ع) که ظهر امروز در سالن اجتماعات پژوهشکده باقرالعلوم(ع) برگزار شد، ضمن تسلیت وفات حضرت خدیجه(س) اظهار داشت: با توجه به اینکه سازمان تبلیغات اسلامی سازمانی بزرگ است اما در این اوضاع اقتصادی ازنظر بودجه کوچک است.

وی با اشاره به اهمیت پژوهش تصریح کرد: امر پژوهش امری پرهزینه است اما برای موضوع تحقیق و پژوهش به اندازه خودش خرج نمی‌شود.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب و صحبت‌های مقام معظم رهبری درباره آرایش جنگی دشمن، بیان کرد: در این عصر که پر از تبلیغات دشمن است نیاز است که آرایش جنگی بگیریم و اسلام ناب را طوری که به جان مردم و جوانان بنشانیم که هرگز وارد اردوگاه دشمن نشوند.

قمی ادامه داد: وظیفه بزرگی بر عهده این پژوهشکده است، پژوهش کاری زمان‌بر است اما در این زمان‌حساس باید توانست که در زمان کوتاهی ثمراتی را بنشاند و در این نقطه عطف انقلاب بتواند کارهای فرهنگی و تبلیغی را به شیوه‌ای جدید تأثیرات خود را بگذارد.

وی تأکید کرد: استفاده از ابزار مختلف برای رسیدن به ثمرات خاص‌تر و رقم خوردن اتفاقات مهم در این پژوهشگاه الزامی خواهد بود.

انتهای پیام/ 137


کد مطلب: 77758

آدرس مطلب: http://qomnews.ir/news/77758/باید-اهداف-فرهنگی-آرایش-جنگی-گرفته-شود

قم نیوز
  http://qomnews.ir