۰

سردار قریشی: راه حل برون رفت از مشکلات پیروی از منویات رهبری است

قم نیوز: معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه گفت: دشمن با ايجاد ياس به دنبال بزرگنمايي مشكلات است و راه حل مشكلات گوش دادن به منويات رهبري و دستورات ايشان است.
سردار قریشی: راه حل برون رفت از مشکلات پیروی از منویات رهبری است
سردار قریشی: راه حل برون رفت از مشکلات پیروی از منویات رهبری است
به گزارش قم نیوز سیدقاسم قریشی در سخنرانی پیش از خطبه‌های این هفته نماز جمعه قم که در مصلای قدس برگزار شد با بیان اینکه ایستادگی ملت ایران خصومت آمریکا با ما را شدت داد اظهار کرد: به گفته یکی از سیاستمداران آمریکا فشارها نه تنها ایستادگی ملت ایران را کم نکرد بلکه پیشرفت آنها را بیشتر کرد و این موجب شد خصومت ما بیشتر شود.

وی با تاکید بر اینکه در جنگ تحمیلی انقلاب با همه حمایت‌های عرب از دشمن پیروز میدان بود تصریح کرد: صدام وعده فتح یک هفته‌ای تهران را داده بود اما با این حال جوانان ما با کمترین سلاح‌ها مقابل دشمن ایستادند و دشمن را عقب راندند.

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه با تاکید بر اینکه امروز شرایط نظامی ایران به گونه ای است که ضربان قلب بسیاری از کشورهای اسلامی با ضربان قلب ایران اسلامی معنا پیدا می‌کند افزود: در نظام اسلامی دستاوردهایی به دست آمد که دشمنی‌ها را افزایش داد.

وی با اشاره به پیشرفت‌های کشور در دوران انقلاب اسلامی در زمینه‌های مختلف گفت: در بسیاری از زمینه‌ها امروز خودکفا شدیم و پیشرفت‌های شگرفی به دست آوردیم به گونه ای که در بسیاری از شاخص‌ها جزو برترین کشورهای دنیا هستیم.

قریشی گفت: پزشکان ما قبل از انقلاب از کشورهایی چون بنگلادش و هند بودند اما امروز پزشکان ما جزو برجسته ترین پزشکان دنیا هستند.

وی موفقیت کشور را در گرو ایستادگی و مقاومت همچون ابتدای انقلاب و دوران دفاع مقدس دانست و افزود: اگر در برجام موفق نبودیم و در اقتصاد موفق نیستیم به‌خاطر این است که همچون دفاع مقدس ولایت پذیری نداشتیم و با مشکلات امروز مواجه شده‌ایم.

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه ادامه داد: دشمن با ایجاد یاس به دنبال بزرگنمایی مشکلات است و راه حل مشکلات گوش دادن به منویات رهبری و دستورات ایشان است.

وی با بیان اینکه تمام هجوم دشمن بر محدودیت سازی توان موشکی ما است تا به کشور ما توان هجوم داشته باشند، گفت: دشمن نقاط ضعف ما را شناسایی کرده و ما باید نقاط قوت خود را بشناسیم که مهم ترین آن ولایت فقیه است.

انتهای پیام/ 113
جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۷
کد مطلب: 78055
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *