۰

دستگاه‌های امنیتی و دیپلماسی مانع پیشرفت برنامه‌ها و فتنه‌های روباه پیر شوند

قم نیوز: مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه با صدور بیانیه ای از دستگاه‌های امنیتی و دیپلماسی کشور درخواست کرد با دقت و سرعت حرکات مرموزانه روباه پیر و غرب زدگان مزدور و با نفوذش در ایران را رصد کرده و مانع پیشرفت برنامه‌ها و فتنه‌های انگلیسی و سایر دولت استعماری شود.
دستگاه‌های امنیتی و دیپلماسی مانع پیشرفت برنامه‌ها و فتنه‌های روباه پیر شوند
دستگاه‌های امنیتی و دیپلماسی مانع پیشرفت برنامه‌ها و فتنه‌های روباه پیر شوند
به گزارش قم نیوز در بیانیه مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه به مناسبت توطئه‌های اخیر سفارت انگلستان آمده است: با وجود صلای رهبر فرزانه و هشدار نسبت به خطر دائم حکومت انگلیس که در 95.10.26 فرمودند: انگلیسی‌ها همیشه منشاء و منبع تهدید و فساد و خطر و نکبت برای غرب آسیا بوده اند متاسفانه سفارت انگلیس توطئه‌های خویش را علیه هویت دینی و استقلال ملت مومن ایران ادامه می‌دهد.

در این بیانیه آمده است: این روباه پیر، به منظور دستیابی به اهداف پلیدش روزی ملکه خود را سیده معرفی می‌کند و روزی پارتی و جشن مختلط زن و مرد برپا می‌کند و روزی سرسفره افطارش با حرام، مسلمانان را دعوت می‌کنند و روزی برای ملکه محتضرش جشن تولد می‌گیرد .

در این بیانیه تصریح شده است: امروز روحانیت و ملت مومن و انقلابی ایران بیدار است  و دیگر اجازه اجرای نقشه‌های شوم این شیاطین  را نخواهد داد و نخواهد گذاشت در کشورهای اسلامی  که خون شهیدانش هنوز تازه است حرکات ضد فرهنگی انجام گیرد .

در این بیانیه خاطرنشان شده اسـک حوزه‌های علمیه از دستگاه‌های امنیتی و دیپلماسی کشور می‌خواهد با دقت و سرعت حرکات مرموزانه این روباه پیر و غرب زدگان مزدور وبا نفوذش در ایران را رصد نموده و مانع پیشرفت برنامه‌ها و فتنه‌های انگلیسی و سایر دولت استعماری شود.

انتهای پیام/ 110
شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۰
کد مطلب: 78738
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *