۰
مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه:

زنگ خطر مظاهر بدحجابی در جامعه به صدا درآمده است

قم نیوز: مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه در بیانیه‌ای به مناسبت ۲۱ تیرماه، روز حجاب و عفاف تأکید کرده است: امروز مظاهر ناخوشایند بدحجابی و بی‌بندوباری در جامعه زنگ خطر بزرگی است که پیامدهای شوم بی‌هویتی زنان و نسخ ارزش‌های اسلام و انقلاب را اعلام می‌دارد.
زنگ خطر مظاهر بدحجابی در جامعه به صدا درآمده است
زنگ خطر مظاهر بدحجابی در جامعه به صدا درآمده است
به گزارش قم نیوز در این بیانیه آمده است: هدف اصلی از خلقت انسان «عبودیت» و رسیدن به مقام قرب الی الله است؛ زن و مرد در پیشگاه خداوند حکیم از نظر قرب و منزلت یکسان‌اند و اساس سعادت بشر، ایمان به مبانی دین مبین اسلام و عمل به برنامه‌های متعالی آن می‌باشد.

بیانیه حاکی است: حفظ حجاب و عفت بنابر آیه شریفه قرآن یکی از دستورات مهم الهی است که رعایت آن مهم‌ترین عامل در جلوگیری از انحراف جامعه از مسیر عبودیت و بندگی و شرط بهره‌مندی از رحمت واسعه الهی می‌باشد.

بیانیه ادامه یافته است: دشمنان اسلام همواره کوشیده‌اند با استفاده از ابزارهای مختلف فرهنگی باارزش‌های اسلامی به‌خصوص عفت و حجاب به مبارزه بپردازند. ملت انقلابی و غیور ایران اجازه نخواهند داد که سناریوی ویرانگر فرعونی «استحیاء نساء» و تجربه تلخ سقوط اندلس اسلامی و جایگزینی اسپانیای صلیبی با ترویج می‌خوارگی و ابتذال جنسی بار دیگر در ایران اسلامی اجرا گردد که خون صدها شهید برای اقامه این حاکمیت ریخته شده است.

دربخش دیگری ازاین بیانیه آمده است: ازاین‌رو لازم است که دولت، مجلس اسلامی، نهادهای حوزوی و غیر حوزوی، مؤسسات مردمی و همه اشخاص متعهد و دلسوز اسلام و انقلاب با عزم جدی و اقدام‌های حکیمانه و منسجم خود برای رفع و دفع این پدیده شوم، تمام توان فکری و عملی خود را مصروف دارند تا به فضل الهی زمینه رشد و تعالی جامعه در مسیر برپایی حکومت جهانی حضرت بقیة‌الله الاعظم ارواحنا له الفداء فراهم شود.

انتهای پیام/ 110
سه شنبه ۱۸ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۵
کد مطلب: 79593
مرجع : خبرگزاری ايرنا
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *