۰
حجت الاسلام زمانی:

نهضت امر به معروف و نهی از منکر در میان روحانیون ایجاد شود

قم نیوز: مسئول دفتر اجتماعی سیاسی حوزه های علمیه گفت: ما نیازمند نهضت فرهنگی در میان روحانیون کشور راه اندازی کنیم تا همه وارد میدان امر به معروف و نهی از منکر شوند.
نهضت امر به معروف و نهی از منکر در میان روحانیون ایجاد شود
نهضت امر به معروف و نهی از منکر در میان روحانیون ایجاد شود
به گزارش قم نیوز حجت الاسلام زمانی پیش از ظهر امروز در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر که در سالن آیت الله حائری مرکز مدیریت حوزه های علمیه برگزار شد، عنوان کرد: باید اذعان کنیم در زمینه امر به معروف و نهی از منکر کوتاهی کرده ایم و این باید به صورت عمومی در میان حوزویان پذیرفته شود.

وی با تاکید بر لزوم ایجاد یک حرکت عمومی در زمینه حجاب، مطرح کرد: ما نیازمند یک نهضت فرهنگی در میان روحانیون کشور راه اندازی کنیم تا همه وارد میدان امر به معروف و نهی از منکر شوند.

مسئول دفتر اجتماعی سیاسی حوزه های علمیه گفت: ما باید منکر را در وهله اول شناسایی کنیم، تمام وقت را روی مبارزه با بی حجابی گذاشتن یک اشتباه می باشد و باید روی عفت، سرمایه گذاری بیشتری صورت گیرد.

حجت الاسلام والمسلمین زمانی با بیان اینکه امروز روحانیت در ایجاد وضعیت کنونی سهیم است، خاطرنشان کرد: ما در زمینه امر به معروف و نهی از منکر خلاء فتوا نداریم، نیروی انتظامی باید به این امر یاری برساند.
انتهای پیام / 137
 
يکشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۶
کد مطلب: 80149
مرجع : خبرگزاری حوزه نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *