۰

خواننده فرانسوی که بار دیگر به سفر حج آمده، از مسیر خوشبختی می‌گوید

قم نیوز: ملینا جورجیادس خواننده فرانسوی که در سال 2008 خوانندگی را کنار گذاشته و مسلمان شد، امسال برای دومین بار به سفر حج آمده و از مسیر خوشبختی می گوید
خواننده فرانسوی که بار دیگر به سفر حج آمده، از مسیر خوشبختی می‌گوید
خواننده فرانسوی که بار دیگر به سفر حج آمده، از مسیر خوشبختی می‌گوید
به گزارش قم نیوز ملینا جورجیادس خواننده فرانسوی است که در سال 2008 خوانندگی را کنار گذاشت و به دین اسلام گروید. وی زندگی مایوسانه ای داشت و در جستجوی امید و خوشبختی بالاخره اسلام را یافت.

او که امسال برای دومین سال متوالی حاجی خانه خدا می شد گفت: موفقیت، پول، و قدرت من را شاد نکردند. من به دنبال شادی و خوشبختی بودم. بسیار بسیار ناراحت و تنها بودم و در عجب بودم که چرا اصلا روی این زمین هستم! می دانستم هدف از خلقت من شهرت یا ثروت نبوده زیرا آن چیزها را داشتم و خوشخبتی به من رو نکرده بود. به همین جهت نیز به جستجوی پاسخی برای سئوالاتم بودم.

وی در اوج موفقیت خود در سال 2008، زمانی که جایزه موسیقی اروپایی ام تی وی را برای بهترین هنرمند فرانسوی و بهترین آلبوم و بهترین موسیقی را دریافت کرده بود، با یک دوست مسلمان ملاقات کرد. در این آشنایی دوستش از او خواست دقایقی به او فرصت دهد تا در اتاق بغلی به نماز بایستد. جورجیادس دلش خواست که به او بپیوندند. تقلید حرکات او و سجده و رکوع در پیشگاه خداوند برای نخستین بار، زندگی او را برای همیشه تغییر داد.

جورجیادس می گوید: زمانی که با او نماز خواندم و سجده کردم، احساس کردم که با خدا مرتبط شده ام.

اندکی پس از آن یک نسخه قرآن مجید تهیه کرد و شروع به مطالعه قرآن کرد.

جورجیادس می گوید: یک انقلاب در من ایجاد شد و متقاعد شدم که خدا وجود داد.

وی پس از گرویدن به اسلام همراه با شوهرش که او نیز یک خواننده فرانسوی-تونسی سابق بود، به سفر حج رفتند.

این بانوی مسلمان می گوید: این دومین باری است که به حج می آیم و با بینشی متفاوت آمده ام. دفعه قبل که آمدم یک تازه مسلمان بودم و مذهب را به خوبی نمی شناختم، اما حالا که سال ها مسلمانی را تجربه کرده ام، چیزهای زیادی در باره اسلام و سنت و پیامبر اسلام (ص) آموخته ام. این سفر حج با سفر قبلی متفاوت خواهد بود و معنویت بیشتری قطعا در انتظارم است، ان شاء الله.
انتهای پیام / 137
يکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۶
کد مطلب: 80999
مرجع : خبرگزاری حوزه نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *