۰

ادارات استان قم کمترین آلودگی مالی و اخلاقی را در کشور دارند

قم نیوز: رئیس کل سابق دادگستری استان قم با تأکید بر اینکه ادارات استان قم کمترین آلودگی‌های مالی و اخلاقی را در کشور دارند گفت: میزان و اندازه تخلف هم قابل‌مقایسه با سایر استان‌ها نبوده و بسیار کم است.
ادارات استان قم کمترین آلودگی مالی و اخلاقی را در کشور دارند
ادارات استان قم کمترین آلودگی مالی و اخلاقی را در کشور دارند
به گزارش قم نیوز حجت‌الاسلام حمزه خلیلی در مراسم تودیع و معارفه رئیس‌کل دادگستری استان قم که پیش از ظهر امروز در سالن همایش‌های مرکز آموزشی قوه قضائیه استان برگزار شد، تأثیر محیط بر فهم و درک انسان را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: تأثیری که محیط و فضای معنوی قم در منش و رفتار قضات می‌گذارد غیرقابل‌ انکار است.

رئیس کل سابق دادگستری استان قم عنوان کرد: با رصد آرای صادر شده از سوی قضات در استان قم مشاهده می‌شود درک و فهم عمیقی که قضات در صدور آرا در قم دارند بسیار متفاوت از سایر استان‌ها است.

وی با تأکید بر اینکه ادارات استان قم کمترین آلودگی‌های مالی  و اخلاقی را در کشور دارند، افزود: علاوه بر این مسئله میزان و اندازه تخلف هم قابل‌ مقایسه با سایر استان‌ها نیست، همچنین انسجام و پیوستگی که در استان قم میان نیروها وجود دارد را نمی‌توان در سایر استان‌ها مشاهده کرد.

خلیلی تأکید کرد: اگر فکر مدیریتی در جامعه‌ای وجود داشته باشد دشمن نمی‌تواند این فکر را از بین ببرد، در استان قم ما شاهد فکر مدیریتی و نگرش واحد در میان مسئولان و مدیران بوده‌ایم.

رئیس کل سابق دادگستری استان قم حمایت مراجع معظم تقلید را مورد تأکید قرار داد و گفت: علی‌رغم اینکه کار کردن در این استان سخت است اما با وجود حمایت مراجع و علمای بزرگوار کار بر بنده دشوار نبود، وقتی خدمت مراجع معظم می‌رسیدم به‌واسطه راهنمایی و ارشاد آن‌ها انرژی مضاعف می‌گرفتم.

وی تأکید کرد: ظرفیت عظیم مراجع در استان نعمت بزرگی است که خداوند در اختیار ما قرار داده است و باید از این ظرفیت استفاده و بهره‌های لازم را برد.

خلیلی با اشاره به طراحی 1378 برنامه عملیاتی در استان قم عنوان کرد: در دادگستری قم، ما موقعیتی را به لحاظ وضع موجود و مطلوب طراحی و تعریف کرده بودیم که گام‌به‌گام این برنامه‌ها را عملیاتی کردیم.

انتهای پیام/ 137
يکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۱
کد مطلب: 81224
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *