۰
رئیس هیئت دو و میدانی قم:

مربیان دو و میدانی قم در مسابقات جهانی پیوند اعضا شرکت می‌کنند

قم نیوز: رئیس هیئت دو و میدانی قم اعلام کرد مربیان دو و میدانی قم در مسابقات جهانی پیوند اعضا شرکت می کنند.
مربیان دو و میدانی قم در مسابقات جهانی پیوند اعضا شرکت می‌کنند
مربیان دو و میدانی قم در مسابقات جهانی پیوند اعضا شرکت می‌کنند
به گزارش قم نیوز علی رضایی اظهار داشت: بیست و دومین دوره مسابقات جهانی پیوند اعضا و بیماری‌های خاص از ۲۶ مرداد تا ۲ شهریور در نیوکاسل انگلیس برگزار می‌شود و ورزش قم در این مسابقات ۲ مربی به نمایندگی از خود دارد.

وی افزود: محمد محسن ربانی مربی ارزنده مواد پرش ارتفاع و پرش با نیزه از قم و از مدال آوران و افتخارات آسیایی این رشته یکی از مربیان قمی حاضر در این مسابقات است که در ماه‌های اخیر مربیگری چهره‌های ملی پوش دو و میدانی ایران را بر عهده داشته است.

رئیس هیئت دو و میدانی استان قم گفت: روح الله دایی از قم دیگر مربی حاضر در بیست و دومین دوره مسابقات جهانی پیوند اعضا و بیماریهای خاص است که تجربه جدیدی در این رقابت‌ها به دست می‌آورد.

رضایی با اشاره به حضور دو و میدانی کاران قمی در لیگ دو و میدانی باشگاه‌های کشور بیان داشت: در این مسابقات دو و میدانی کاران قمی در تیم‌های مختلف کشور نظیر آسان پرداخت، سپاهان و سایر تیم‌ها حضور دارند و برای کسب حد نصاب مد نظر و کمک به تیم باشگاهی خود تلاش می‌کنند.

وی عنوان کرد: به دلیل این که حضور در لیگ دو و میدانی باشگاه‌های کشور نیازمند بودجه قابل توجهی نسبت به داشته‌های دو و میدانی قم است و حامی مالی نیز وجود ندارد قم نمی‌تواند در لیگ دو و میدانی شرکت داشته باشد اما دو و میدانی کاران قمی جذب تیم‌های دیگر می‌شوند و از مزایای حضور در آن تیم‌ها استفاده می‌کنند.

رئیس هیئت دو و میدانی استان قم تصریح کرد: برای پشتوانه سازی دو و میدانی قم به طور دائمی با آموزش و پرورش تعامل داریم و دوندگان جدیدی در رده‌های سنی پایه جذب می‌شوند و به تدریج تمرینات اصولی خود را آغاز می‌کنند.

انتهای پیام/ 110
دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۰
کد مطلب: 81253
مرجع : خبرگزاری مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *