۰
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت خبر داد؛

بستری شدن ۵۶ حاجی ایرانی در بیمارستان‌های هلال و سعودی

قم نیوز: رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت گفت: تا کنون یک‌ هزار و ۵۳۳ مورد خدمات بستری به زائران ارائه شده و ۵۶ زائر بیمار در بیمارستان‌های هلال‌احمر و مکه بستری هستند.
بستری شدن ۵۶ حاجی ایرانی در بیمارستان‌های هلال و سعودی
بستری شدن ۵۶ حاجی ایرانی در بیمارستان‌های هلال و سعودی
به گزارش قم نیوز محمدتقی حلی ساز با اعلام آخرین آمار ارائه خدمات درمانی به زائران در مکه و مدینه تا دوشنبه ۲۸ مرداد، افزود: بر این اساس تا کنون یک‌ هزار و ۵۳۳ مورد خدمات بستری به زائران ارائه شده و ۵۶ زائر بیمار در بیمارستان‌های هلال‌احمر و مکه بستری هستند.

وی به ارائه بیش از ۲۸ هزار و ۲۸۷ مورد خدمات پاراکلینیکی به زائرین اشاره و اظهار کرد: به علاوه ۲۴۹ هزار و ۹۵۴ مورد ویزیت توسط پزشکان در مطب‌های مجموعه‌ها و درمانگاه‌ها، ۱۲۷ هزار و ۸۳۰ مورد خدمات پرستاری شامل نوار قلب، قند خون و فشارخون، گچ گیری، تزریقات، پانسمان، سرم تراپی و بخیه و ۶ هزار و ۸۵۳ مورد خدمات مددکاری، امداد و انتقال ارائه شده است.

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر همچنین به ارائه خدمات داروخانه‌ای اشاره و عنوان کرد: در این زمینه ۲۸ هزار و ۲۴۸ نسخه در داروخانه درمانگاه‌ها و ۲۳ هزار و ۵۲۸ نسخه در داروخانه بیمارستان پیچیده شده و در مجموع ۳۲ هزار و ۱۴۷ ویزیت تخصصی نیز از سوی پزشکان انجام شده است.
انتهای پیام / 137
دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۲
کد مطلب: 81275
مرجع : خبرگزاری مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *