۰

فراخوان مشمولان اعزامی فارغ التحصیلان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی

قم نیوز: معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان قم از فراخوان مشمولان اعزامی فارغ التحصیلان دانشگاه و موسسات آموزش عالی در شهریورماه سال جاری خبر داد.
فراخوان مشمولان اعزامی فارغ التحصیلان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی
فراخوان مشمولان اعزامی فارغ التحصیلان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی
به گزارش قم نیوز ولی ترابی اظهار کرد: تمام مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم شهریور ماه 1398 هستند، با توجه به اینکه مورخه مذکور روز جمعه است باید راس ساعت 7 صبح روز شنبه مورخه 2 شهریور ماه در معاونت وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان قم به آدرس قم حدفاصل عوارضی قم -کاشان وعوارضی قم- تهران، بعد از اداره راه وشهرسازی حاضرشده تا به خدمت مقدس سربازی اعزام شوند.

وی افزود: لازم به ذکراست عدم حضور به موقع در زمان و محل‌های تعیین شده غیبت محسوب شده و برابر ماده 58 قانون خدمت وظیفه عمومی، محرومیت‌های اجتماعی را برای آنان در بر خواهد داشت.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان قم ادامه داد: تمام مشمولان اوراق مربوط به اعزام از قبیل برگ آماده به خدمت ، برگ واکسیناسیون و برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح و سایر مدارک مورد نیاز از جمله شناسنامه را در هنگام مراجعه و اعزام به خدمت به همراه داشته باشند.

وی اضافه کرد: همچنین مشمولانی که اعزام آنان به صورت حضوری ومراجعه مستقیم به آدرس مشخص شده مرکزآموزش، در برگه محل مراجعه خود است، باید برابر تاریخ و ساعت اعلامی در مراکز آموزش حاضر شوند.

ترابی بیان کرد: باتوجه به عدم ارسال پستی برگه اعزام به خدمت و اینکه برگه معرفی نامه مشمولان به مراکزآموزشی ازطریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) صادر می‌شود، آن دسته از مشمولانی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح نشده‌اند، برای دریافت معرفی نامه می‌توانند به یکی از دفاترمذکور مراجعه کنند.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۸
کد مطلب: 81340
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *