۰

ساماندهی خیابان اراک در دستور کار شهرداری قرار گیرد

قم نیوز: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قم به مشکلات خیابان اراک اشاره کرد و گفت: ساماندهی خیابان اراک یکی از مطالبات مردمی بوده و زیرگذر آن باید هر چه سریع‌تر احداث‌شده و در اولویت کاری شهرداری قرار گیرد.
ساماندهی خیابان اراک در دستور کار شهرداری قرار گیرد
ساماندهی خیابان اراک در دستور کار شهرداری قرار گیرد
به گزارش قم نیوز محسن بهشتی امروز در جلسه شورای ترافیک استان که در سالن جلسات معاونت امور هماهنگی عمرانی استانداری برگزار شد، با اشاره به اهمیت تسهیل در دسترسی مردم به حرم مطهر اظهار داشت: در حال حاضر تنها دسترسی آسان به سمت حرم مطهر از سمت خیابان اراک است.

وی با ابراز خرسندی از رضایت مردم در اجرای طرح آرام‌سازی خیابان ارم افزود: باید آسیب‌های خیابان ارم در خیابان انقلاب و ارم برطرف شده و برای موتورسیکلت‌ها پارکینگ مناسب جانمایی شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قم با تأکید بر حفظ بافت کنونی مرکز شهر تصریح کرد: نباید محدودیت‌های ترافیکی سبب کاهش سکونت در این منطقه شده و رونق و امنیت مرکز شهر از بین برود.


وی ادامه داد: در حال حاضر ارائه خدمات حمل‌ونقل در مسیرهای که آرام‌سازی شده کاهش‌یافته است و باید در تمام‌ مسیرهای منتهی به حرم شبکه حمل‌ونقل با سیستم مبدأ و مقصد طراحی‌شده و حل این مشکل به اتمام اجرای طرح واگذار نشود.

بهشتی  به مشکلات خیابان اراک نیز اشاره کرد و گفت: ساماندهی خیابان اراک یکی از مطالبات مردمی بوده و زیرگذر آن باید هر چه سریع‌تر احداث‌شده و در اولویت کاری شهرداری قرار گیرد.

وی به مشکل شرکت آب و فاضلاب استان قم نیز اشاره کرد و خاطرنشان کرد: برای استقبال مردم از شبکه فاضلاب شهری از ظرفیت کاهش عوارض شهرداری استفاده کرده و مردم را تشویق به اتصال به شبکه فاضلاب کنید.

انتهای پیام/ 137
جمعه ۱۵ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۴
کد مطلب: 81828
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *