۰

دمای قم به 34 درجه می‌رسد

قم نیوز: رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی حداکثر دما در نقاط مختلف استان به 34 درجه خواهد رسید.
دمای قم به 34 درجه می‌رسد
دمای قم به 34 درجه می‌رسد
به گزارش قم نیوز محمدرضا قاضی امروز با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف در برخی ساعات وزش باد نسبتا شدید و غبار محلی است.

وی با بیان اینکه روز سه شنبه حداقل و حداکثر دمای قم 20 درجه و 33 درجه بود، ادامه داد : دیروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعت 50 کیلومتر بر ساعت به ثبت رسید.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی امروز جهت وزش باد در استان شرقی و با حداکثر سرعت 45 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، حداقل و حداکثر دما در قم 17 درجه و 34 درجه و آب و هوای استان صاف در بعد از ظهر وزش باد نسبتا شدید و غبار محلی است.

قاضی با بیان اینکه در روز پنجشنبه آسمان استان قم صاف است، گفت: در این روز در برخی از ساعات شاهد وزش باد در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز پنجشنبه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر 40 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان 16 درجه و 33 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 20 درجه و 33 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 25 کیلومتر بر ساعت با جهت شرقی در این شهر بودیم.

انتهای پیام/ 137
چهارشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۵۰
کد مطلب: 81938
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *