۰

تبعیت از قرآن و معارف اهل بیت(ع) افتخاری ارزنده است

قم نیوز: رئیس ‌سی‌وچهارمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان گفت: جمهوری اسلامی ایران مفتخر است که از قرآن و معارف اهل‌بیت(ع) تبعیت می‌کند و حاملان و حافظان قرآن باعث افتخار جمهوری اسلامی ایران هستند.
تبعیت از قرآن و معارف اهل بیت(ع) افتخاری ارزنده است
تبعیت از قرآن و معارف اهل بیت(ع) افتخاری ارزنده است
به گزارش قم نیوزحجت‌الاسلام عسکر دیرباز عصر امروز در اختتامیه سی‌وچهارمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان که در مجتمع امین قم برگزار شد، با اشاره به اینکه برگزاری این جشنواره افتخاری برای دانشگاه قم است اظهار کرد: برگزاری سی‌وچهار دوره از این جشنواره توسط وزارت علوم موفق اقدامی ارزنده بوده است.

وی با اشاره به اینکه حضرات آیات صافی گلپایگانی، مکارم شیرازی و علوی گرگانی نسبت به شرکت کنندگان در این مسابقات ابراز لطف داشتند خاطرنشان کرد: شمع وجودی قرآن به گونه ای است که نایبان امام عصر و مراجع تقلید نیز در پیشگاه این کتاب آسمانی نهایت خضوع را دارند.

رئیس دانشگاه قم با اشاره به استقبال وزارت علوم از میزبانی قم برای برگزاری مسابقات قرآن و عترت دانشگاهیان بیان کرد: جمهوری اسلامی ایران مفتخر است که از قرآن و معارف اهل‌بیت(ع) تبعیت می‌کند و حاملان و حافظان قرآن باعث افتخار جمهوری اسلامی ایران هستند.

دیرباز با اشاره به اینکه معجزه جاویدان پیامبر اسلام در همه اعصار کارایی داشته و در دنیای امروز نیازمند مفسران و مجریان واقعی قرآن کریم هستیم گفت: به برکت جمهوری اسلامی ایران، امروز این کشور مجری دستورات قرآن کریم است.

وی یادآور شد: البته در این مسیر در ابتدای راه هستیم و باید ضمن بهره گیری از معارف قرآن و پیروی از منویات مقام معظم رهبری، خادمی واقعی برای قرآن و عترت باشیم.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۷
کد مطلب: 82532
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *