۰

دمای قم به 34 درجه می‌رسد

قم نیوز: رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی حداکثر دما در نقاط مختلف استان به 34 درجه خواهد رسید.
دمای قم به 34 درجه می‌رسد
دمای قم به 34 درجه می‌رسد
به گزارش قم نیوز محمدرضا قاضی امروز با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف اوایل شب افزایش ابر و در پاره ای نقاط رگبار و رعد و برق و وزش باد نسبتا شدید را شاهد هستیم.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 13 درجه و 34 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم غربی و با حداکثر سرعت 50 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان غربی و با حداکثر سرعت 40 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، حداقل و حداکثر دما در قم 13 درجه و 34 درجه است، فردا آب و هوای استان صاف تا کمی ابری، در برخی ساعات وزش باد است.

قاضی با بیان اینکه در روز شنبه هفته آینده آسمان استان قم صاف است، گفت: در این روز گاهی شاهد وزش باد در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز شنبه هفته آینده جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر 35 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان 12 درجه و 32 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 13 درجه و 35 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 29 کیلومتر بر ساعت با جهت شمال غربی بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرمترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه کوه سفید با 13 درجه و منطقه جمکران با 36 درجه بود.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۱
کد مطلب: 82535
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *