۰

4 برابر شدن تعداد زائران کربلا از ابتدای ماه محرم

قم نیوز: فرمانده نیروی انتظامی گفت: امسال تعداد زائران کربلا از ابتدای ماه محرم تا هفت صفر نسبت به سال گذشته چهار برابر شد و برای تسهیل تردد زائران و امنیت آن‌ها آماده هستیم.
4 برابر شدن تعداد زائران کربلا از ابتدای ماه محرم
4 برابر شدن تعداد زائران کربلا از ابتدای ماه محرم
به گزارش قم نیوز سردار حسین اشتری در دیدار با آیت‌الله مصباح یزدی با اشاره به برنامه‌های هفته نیروی انتظامی اظهار کرد: یکی از برنامه‌های این هفته دیدار با مراجع عظام تقلید و علما است تا از رهنمودهای آن‌ها استفاده کنیم.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی به عنوان رکن اصلی امنیت در عرصه‌های مختلف به صورت هوشمندانه حضور دارد، امنیت کنونی به دلیل خون شهدا و رهنمودهای مقام معظم رهبری است و نیروی انتظامی در این عرصه شهدای زیادی داده است.

فرمانده نیروی انتظامی افزود: این نیرو در حوادث مختلف با روحیه جهادی به مردم خدمت می‌کند، رهبر معظم انقلاب فرمودند که نیروی انتظامی در سیل خوش درخشید و خوب خدمت کرد.

اشتری با اشاره به مراسم‌های عزاداری حسینی در ایران اظهار کرد: نیروی انتظامی در مراسم‌های مختلف عزاداری با کمک مردم برای حفظ امنیت حضور داشت و در سال جاری با وجود تهدیدات، هیچ مشکلی امنیتی در ماه محرم رخ نداد، نیروی انتظامی در اربعین حسینی نیز به صورت شاخص عمل می‌کند.

وی ادامه داد: امسال تعداد زائران کربلا از ابتدای ماه محرم تا هفت صفر نسبت به سال گذشته چهار برابر شد و برای تسهیل تردد زائران و امنیت آن‌ها آماده هستیم.

فرمانده نیروی انتظامی خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی دارای جایگاه خاصی نزد مردم است و به دنبال ارتقای این جایگاه هستیم.

انتهای پیام/ 110
دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۰
کد مطلب: 82624
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *