۰
حجت الاسلام طائب در همایش مبلغین اربعین:

آمریکا دستش را بالا برده است

قم نیوز: فرمانده قرارگاه عمار مهمترین انگیزه و هدف انقلاب اسلامی ایران را زمینه سازی و امکان ظهور بیان کرد.
آمریکا دستش را بالا برده است/ هدف نهایی انقلاب اسلامی، زمینه سازی امکان ظهور است
آمریکا دستش را بالا برده است/ هدف نهایی انقلاب اسلامی، زمینه سازی امکان ظهور است
به گزارش قم نیوز حجت الاسلام والمسلمین طائب امشب در همایش توجیهی مبلغان اربعین در قم گفت: نویسنده بیانیه گام دوم پس از امام زمان(عج) اعلم بر همه در زمین است. احدی به خدمت مقام معظم رهبری نرسیده است که پس از دیدار بر این گفته تایید نکند؛ مقام معظم رهبری ساعتی از عمر خود را هدر نداده است؛ نقل دکتر حداد عادل از کتابخانه رهبری اعجاب برانگیز است، زیرا رهبر معظم تمام کتاب های کتابخانه خود را مطالعه، خلاصه نویسی و حاشیه نگاری کرده است.

فرمانده قرارگاه عمار بیان کرد: آیت الله العظمی شبیری زنجانی در آخرین دیداری که با مقام معظم رهبری داشت از حضور ذهن اعجاب آور رهبری در زمینه علم رجال اظهار تعجب کرده بود.

وی گفت: بیانیه گام دوم انقلاب چند پیام مهم دارد؛ اول اینکه انقلاب در حال حرکت است و دوم اینکه باید گام به گام حرکت کرد؛ یعنی گام اول تثبیت شد و گام دوم با دقت برداشته می شود؛ سومین پیام، حرکت عاقلانه و هدفمند است و چهارمین پیام نیز صرف چهل ساله است.

 حجت الاسلام طائب یادآورشد: حرکت گامی، در نظر گرفتن حرکت از مبدا به مقصد است؛ گام دوم حرکت به سمت مقصد است؛ مبدا ما استعمار و بی عدالتی و سیاهی بود و مقصد ما نور و ارزش است.

وی افزود: هدف انقلاب، ممکن کردن امر ظهور است؛ هیچ امامی با حضور ولایت به حج نرفته است و ما می خواهیم این  امر را ممکن کنیم؛ امام علی(ع) 25 سفر حج رفته اند، در 5 سال حکومت  ولی هیچ زمانی به حج نرفتند؛ دشمن هیچگاه اجازه ندادند که اهل بیت(ع) امیرالحاج شوند؛ 40 سال است که امیرالحاج نابینای سعودی آغاز ایام حج را اعلام می کند.

فرمانده قرارگاه عمار بیان کرد: اگر شرایط زمان ائمه در زمان امام زمان(عج) وجود داشته باشد نمی توانیم منتظر اتفاق خاصی ،بلکه ما هستیم که باید شرایط را برای این حضور و ظهور آماده کنیم.

وی گفت: ملک عبدالله کاملا به جریان شیعه آگاه بود؛ او عاقل تر از امرای دیگر عربستان بود و به همین دلیل با همه گرایش ظاهری به ما اجازه نداد که نماز جمعه ما در عربستان اقامه شود زیرا می دانست که این نماز جمعه زمینه برچیده شدن خاندان آل سعود را فراهم می کند.

ولی هیچ زمانی به حج نرفت طائب یادآورشد: ترامپ یک هدیه بزرگ برای ما بود، زیرا همه اقدامات او به نفع ما است؛ اگر استیضاح می شد آمریکا فرومی پاشید؛ او در ماجرای مرگ خاشقچی همه اسرار را برملا کرد و گفت که آل سعود حامی اسراییل است و با نهایت جنایت خود هم از او حمایت می کنیم؛ او گفت که اسراییل ضامن بقای ما در منطقه است و این مساله نشان می دهد که امام راحل چه دید قوی نسبت به این مساله داشتند.

وی افزود: در گام اول به مرز اسراییل رسیدیم و در گام دوم ان شاءالله به قدس خواهیم رسید؛ سید حسن نصرالله بیان کرد که نماز جماعت را در قدس اقامه می کنیم؛ مطمئن باشید که این وعده عملی می شود.

فرمانده قرارگاه عمار بیان کرد: حوثی در همان زمان گفت که ما نماز را در کنار خانه خدا اقامه می کنیم؛ امروز عربستان دست های خود را در مقابل یمن بالا برده است.

وی با ذکر این مطلب که رهبری وعده شکست جنگ اقتصادی دشمن را دادند و این امر نیز عملی شده است، یادآورشد: رهبری فرمودند، آمریکا در این جنگ شکست  خورده است و پس از این شکست باید به بازسازی بپردازیم؛ دشمن دست های خود را بالا برده است ولی سعی می کند که ما را به خود ببازاند؛ سپاه امام علی(ع) در صفین به معاویه نه بلکه به خود باخت.

 حجت الاسلام والمسلمین طائب یادآورشد: امروزه در تمام نقاط از جمله اقتصاد و... به امید رسیده ایم؛ باید سقوط پهباد را به عنوان یک جشن ملی برگزار می کردیم ولی متاسفانه توجهی در کشور به آن نشد؛ این کار بزرگ در کشورهای دیگر مایه تعجب بود؛ روس ها بیان کردند که ایران این پهباد را با سلاحی سحر آمیز سرنگون کرده است.

وی افزود: آمریکا امروز پس از سقوط اعجاب برانگیز پهباد دست ها را بالا برده؛ امروز باید به کسانی که به دنبال دو قطبی مذاکره و جنگ هستند باید به امر رهبری احاله کرد و گفت که ثابت شده هرچه رهبری فرموده اند درست است.

انتهای پیام / 137
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۴
کد مطلب: 82691
مرجع : خبرگزاری حوزه نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *