۰

مکتب امام حسین(ع) مقدمه‌ای برای ظهور امام عصر(عج) است

قم نیوز: یکی از مراجع تقلید با اشاره به حرکت گسترده زائران در اربعین حسینی گفت: مکتبی که امام حسین(ع) پایه گذاری کردند ماندگار است و این مکتب مقدمه‌ای برای ظهور امام عصر(عج) است.
مکتب امام حسین(ع) مقدمه‌ای برای ظهور امام عصر(عج) است
مکتب امام حسین(ع) مقدمه‌ای برای ظهور امام عصر(عج) است
به گزارش قم نیوز آیت‌الله حسین نوری‌همدانی پیش از ظهر امروز در دیدار رئیس عقیدتی سیاسی و جمعی از فرماندهان ارتش به نقش ارتش در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: ارتش جمهوری اسلامی ایران پشتیبانی مهم برای نظام و انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه همگان وظیفه دارند در راه حفظ عزت و اقتدار این نظام هرچه در توان دارند به کار گیرند، یادآور شد: از جمله تفاوت‌های ارتش در ایران با دیگر نقاط دنیا بهره مندی نیروهای ارتشی از ایمان، تقوا، توکل و معنویات است.

این مرجع تقلید با اشاره به اینکه رزمندگان این مرز و بوم در دوران دفاع مقدس با تکیه بر روحیه معنوی توانستند به پیروزی دست یابند، خاطرنشان کرد: تقویت دو عنصر ایمان و وحدت در بین نیروهای نظامی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

وی با اشاره به اینکه برای شناخت دشمنان باید نسبت به زمان شناخت لازم را داشت گفت: در هر موقعیتی که توانسته ایم به شناخت مطلوبی از دشمنان دست یابیم توانسته ایم در برابر آنها گام های موثری برداریم.

آیت الله نوری همدانی در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به حرکت گسترده زائران در اربعین حسینی یادآور شد: مکتبی که امام حسین(ع) پایه گذاری کردند ماندگار است و این مکتب مقدمه‌ای برای ظهور امام عصر(عج) است.

وی گفت: هر چه در مسیر گسترش مکتب امام حسین(ع) تلاش کنیم شاهد نابودی بیش از پیش استکبار جهانی خواهیم بود.

انتهای پیام/ 137
يکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۷
کد مطلب: 82777
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *