۰

مسجد جمکران میزبان 50 هزار زائر اربعین

قم نیوز: معاون خدمات زائرین مسجد جمکران بابیان اینکه این مسجد مقدس میزبان۵۰ هزار زائر حسینی است،گفت: افرادی که نتوانستند به کربلا مشرف شوند به مرکز خادمین افتخاری مسجد مراجعه کرده و به‌صورت نذر خاص در این ایام خدمت کنند.
مسجد جمکران میزبان ۵۰ هزار زائر اربعین
مسجد جمکران میزبان ۵۰ هزار زائر اربعین
به گزارش قم نیوز ابراهیم صدوقی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در مسجد مقدس جمکران برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی اظهار داشت: برپایی موکب بزرگ در شبستان امام حسن عسکری(ع) با عنوان مع امام منصور ازجمله این خدمات است.

وی افزود: موکب مع امام منصور روز چهارشنبه 17 مهرماه آغاز به کارکرد و تا دهم آبان ماه فعالیت آن ادامه دارد تا در مسیر بازگشت نیز میزبان زائران غیر ایرانی باشد.

معاون خدمات زائرین مسجد مقدس جمکران عنوان کرد: خادمان بخش فرهنگی مسجد مقدس جمکران برنامه‌های مختلفی درزمینهٔ معارف قرآن و اهل‌بیت(ع) و به خصوص خاصه مهدویت برای زائران غیر ایرانی در نظر گرفتند که در این موکب برگزار می‌شود.
وی بابیان اینکه با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته مسجد مقدس جمکران میزبان50 هزار زائر حسینی است،بیان کرد: 400 خادم افتخاری مسجد مقدس جمکران به‌صورت شبانه‌روز و در سه شیفت به این زائران عزیز خدمت‌رسانی می‌کنند.

معاون خدمات زائرین مسجد مقدس جمکران با اشاره به اهمیت خدمت‌رسانی به زائران حسینی گفت:افرادی که نتوانستند به کربلا مشرف شوند و علاقه‌مند هستند که به زائران حسینی در موکب مع امام منصور در خدمت‌رسانی کنند می‌توانند به مرکز خادمین افتخاری مسجد مراجعه کرده و به‌صورت نذر خاص در این ایام خدمت کنند.

صدوقی خاطرنشان کرد:خیرین و بانیان که برای اربعین نذر دارند و می‌خواهند در پذیرایی از زائران حسینی سهیم باشند می‌توانند نذور نقدی خود را به شماره کارت 6037997599066652 به نام مسجد مقدس جمکران واریز کنند.

انتهای پیام/ 137
يکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۲
کد مطلب: 82780
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *