۰

‌افزایش 30 درصدی ظرفیت پارکینگ‌های اطراف حرم حضرت معصومه (س)‌

قم نیوز: مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم گفت: ظرفیت پارکینگ‌های اطراف حرم مطهر ۳۰ درصد افزایش یافت.
‌افزایش ۳۰ درصدی ظرفیت پارکینگ‌های اطراف حرم حضرت معصومه (س)‌
‌افزایش ۳۰ درصدی ظرفیت پارکینگ‌های اطراف حرم حضرت معصومه (س)‌
به گزارش قم نیوز علی نیک از افزایش 30 درصدی ظرفیت پارکینگ‌ها در ایام اربعین حسینی (ع) خبر داد و اظهار داشت: با توجه به افزایش ورود زائران و مسافران به شهر قم اقدامات لازم جهت افزایش ظرفیت پارکینگ خودروها انجام‌شده است.

وی افزایش 30 درصدی پرسنل پارکینگ‌ها و همچنین افزایش 30 درصدی ظرفیت پارکینگ‌ها را نخستین اقدام سازمان عنوان کرد و افزود: همه پرسنل سازمان نیز در این ایام آماده‌باش بوده و نظارت کامل بر پارکینگ‌های سطح شهر به‌خصوص پارکینگ‌ها منتهی به حرم مطهر به‌صورت منظم انجام می‌شود.

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم  ادامه داد: در صورت نیاز پارکینگ‌های مصلی، شهید کاظمی و بستر 2 در خیابان ساحلی نیز آماده پذیرش خودروهای مسافران بوده و تمهیدات لازم جهت مدیریت ترافیک مرکز شهر اندیشیده شده است.

وی همچنین از انجام هماهنگی‌های لازم با پلیس راهور استان قم جهت مدیریت مسیر تردد دستجات عزاداری نیز خبر داد و گفت: مسیرهای مشخص‌شده برای تردد دستجات عزاداری با همکاری پلیس راهور و سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم مشخص‌شده و ترافیک مرکز شهر تحت کنترل است.

نیک با درخواست از شهروندان برای عدم استفاده از خودروی شخصی در این ایام خاطرنشان کرد: اتوبوسرانی و تاکسیرانی آماده ارائه خدمات به شهروندان بوده و برای عدم ایجاد ترافیک درمرکز شهر و خیابان‌های منتهی به حرم و همچنین کمبود پارکینگ لطفاً شهروندان از خودروی شخصی استفاده نکنند.

انتهای پیام/ 137
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۸
کد مطلب: 82803
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *