۰

پذیرایی از 13500 زائرغیرایرانی در موکب مسجد مقدس جمکران

قم نیوز: معاون خدمات زائرین مسجد مقدس جمکران گفت: در پنج روز ابتدایی برپایی موکب «مع امام منصور» در مسجد مقدس جمکران 13 هزار و 500 زائر غیر ایرانی اسکان و پذیرایی شدند.
پذیرایی از 13500 زائرغیرایرانی در موکب مسجد مقدس جمکران
پذیرایی از 13500 زائرغیرایرانی در موکب مسجد مقدس جمکران
به گزارش قم نیوز ابراهیم صدوقی امروز با اشاره به برپایی موکب «مع امام منصور» در شبستان امام حسن عسکری(ع) مسجد مقدس جمکران برای اسکان و پذیرایی از زائران غیر ایرانی اربعین حسینی اظهار کرد: خادمان این مکان مقدس تمام توان خود را به کار گرفته اند تا میزبانان شایسته ای برای این زائران که اغلب از کشور پاکستان هستند و با سختی و مشکلات زیاد می خواهند خود را به مراسم پیاده روی اربعین در کربلای معلی برسانند، باشند.

وی ادامه داد: در این موکب علاوه بر خدمات فرهنگی، خدمات رفاهی مختلفی از جمله اسکان، پذیرایی در وعده های صبحانه، ناهار و شام، استحمام، شستشوی لباس و... ارائه می شود.

معاون خدمات زائرین مسجد مقدس جمکران ادامه داد: در پنج روز ابتدایی برپایی این موکب بیش از 13 هزار و 500 زائر غیرایرانی در وعده های صبحانه، ناهار و شام پذیرایی شده و بالغ بر چهار هزار و 500 زائر نیز اسکان شبانه داشتند.

صدوقی با اشاره به اینکه خدمات ارائه شده به زائرین با همت و کمک های مالی خادمان و بانیان ارائه می شود، گفت: عاشقان امام حسین(ع) می توانند با هر میزان و توان مالی برای مشارکت در ثواب استقبال و پذیرایی از زائران اربعین حسینی در مسجد مقدس جمکران سهیم باشند.

وی با تاکید بر اینکه این موکب تا 10 آبان ماه برای پذیرایی از زائران در مسیر بازگشت از کربلا برقرار است، خاطرنشان کرد: شماره کارت 6037997599066652 و کد #313*780* برای واریز نذورات نقدی بانیان و خیرین در نظر گرفته شده است که امیدواریم با همت جمعی بتوانیم میزبانان خوبی برای زائران شهر مقدس قم در ایام اربعین باشیم.

انتهای پیام/ 137
سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۸
کد مطلب: 82832
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *