۰
عضو خبرگان رهبری:

راهپیمایی اربعین اقتدار اسلام و عزت ملت‌های مسلمان را نشان می‌دهد

قم نیوز: عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: ‌راهپیمایی اربعین اقتدار اسلام و عزت ملت‌های مسلمان را نشان می‌دهد.
عضو خبرگان رهبری: راهپیمایی اربعین اقتدار اسلام و عزت ملت‌های مسلمان را نشان می‌دهد
عضو خبرگان رهبری: راهپیمایی اربعین اقتدار اسلام و عزت ملت‌های مسلمان را نشان می‌دهد
به گزارش قم نیوز آیت الله محمود عبداللهی با اشاره به اهمیت مراسم اربعین حسینی اظهار داشت: اربعین یک حرکت بی نظیر جهانی است که دارای آثار و خصوصیات ماندگاری است.

وی افزود:این جمعیت میلیونی که در مراسم اربعین شرکت می‌کنند با تحمل سختی‌های فراوان، فداکاری و ایثار همراه است، زائران با دارایی و سرمایه های خود در این مراسم شرکت کرده و موکب‌های عزاداری با شور و اشتیاق از زائران حسینی پذیرایی می‌کنند.

زائران اباعبدالله(ع)با ایثار و وحدت در مراسم اربعین شرکت می کنند

عضو مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: زائران اباعبدالله(ع)با ایثار و وحدت و محبت در اربعین شرکت کرده و این موضوع یک حرکت بی‌نظیر بین‌المللی  و حماسه معنوی است که اقتدار اسلام و عزت ملت های مسلمان را نشان می‌دهد.

استاد حوزه علمیه با اشاره به منویات مقام معظم رهبری فرمودند درباره اهمیت مراسم اربعین حسینی گفت: مراسم اربعین منشاء تمدن جدید و حرکتی در برابر دنیای مادی است، دنیای استبکار جهانی  وغرب با همه سرمایه گذاری های مادی که انجام می دهد سعی دارد مردم را از معنویت و اسلام و عرفان دور کند ولی اربعین  دربرابر آن حاکمیت پیدا می کند.

آیت‌الله عبداللهی ادامه داد: مراسم ابعین زمینه ساز ظهور امام زمان(عج) است  و حاکمیت اسلام به خوبی این حرکت را نشان می دهد و در واقع نهضت عاشورا به خوبی تداوم پیدا کرده است.

وی خاطرنشان کرد: اگر یک روز اباعبدالله (ع)در عاشورا فریاد زدند"هل مِن ناصر یَنصُرُنی" این جمعیت میلیونی با لبیک یا حسین(ع) حرکت کرده و گام به گام با عشق و علاقه به سیدالشهدا(ع) حرکت می کند،اربعین منشا آثار متفاوتی است و هرچه از این مراسم مراقبت  شود نویدی برای جهان ابدی و حاکمیت امام زمان(عج) است.

انتهای پیام/ 137
سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۵
کد مطلب: 82835
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *