۰

دمای قم به 11 درجه می‌رسد

قم نیوز: رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی حداقل دما در قم به 11 درجه خواهد رسید.
دمای قم به 11 درجه می‌رسد
دمای قم به 11 درجه می‌رسد
به گزارش قم نیوز محمدرضا قاضی امروز با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان ابری در برخی ساعات بارش باران گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 14 درجه و 22 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شمال غربی و با حداکثر سرعت 45 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شمال غربی و با حداکثر سرعت 45 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، حداقل و حداکثر دما در قم 14 درجه و 23 درجه است، فردا آب و هوای استان ابری در برخی ساعات بارش باران، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد است.

قاضی با بیان اینکه در روز پنجشنبه آسمان استان قم قسمتی ابری است، گفت: در این روز شاهد افزایش ابر در ساعات عصر و اوایل شب رگبار و رعد و برق و وزش باد در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز پنج شنبه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر 45 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان 11 درجه و 25 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 14 درجه و 27 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 18 کیلومتر بر ساعت با جهت شمالی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقطه استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با 9 درجه و منطقه کوشک نصرت با 28 درجه بود.

انتهای پیام/ 137
سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۵
کد مطلب: 82984
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *