۰

همدلی همه گروه‌ها در راستای خنثی سازی اهداف معاندین نظام در ایام انتخابات

قم نیوز: معاون استاندار قم با اشاره به لزوم برنامه ریزی برای ایجاد زمینه مشارکت حداکثری، بر ضرورت حضور و همدلی همه گروه‌ها در مسیر خنثی سازی اهداف معاندین نظام در ایام انتخابات تاکید کرد.
همدلی همه گروه‌ها در راستای خنثی سازی اهداف معاندین نظام در ایام انتخابات
همدلی همه گروه‌ها در راستای خنثی سازی اهداف معاندین نظام در ایام انتخابات
به گزارش قم نیوز بیژن سلیمان پور در جلسه ستاد انتخابات استان که در سالن جلسات امام حسن (ع) استانداری قم برگزارشد، با اشاره به اهمیت برگزاری پرشور انتخابات، اظهار کرد: تمام مسؤولان باید توان خود را به‌کار گیرند تا زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات فراهم شود.

معاون استاندار قم با اشاره به ضرورت حفظ آرامش جامعه با ایجاد شور و نشاط انتخابات، اظهار اظهار کرد: اعضای ستاد انتخابات استان مکلفند با رصد دقیق اخبار، تحلیلی دقیق و صحیح از فضای سیاسی و اجتماعی استان ارائه دهند تا در برنامه ریزی برای برگزاری هر چه بهتر این حماسه سیاسی در استان بهره برداری شود.

سلیمان پور حضور نامزد‌های انتخابات از طیف‌ها و جناح‌های مختلف را در افزایش شور و نشاط انتخابات و استقبال مردم موثر دانست و تصریح کرد: جریان‌های فکری مختلف در انتخابات می‌تواند زمینه هیجانات مثبت برای حضور حداکثری مردم در انتخابات را ایجاد کند و مردم می‌توانند از گزینه‌های مختلف به نامزد مورد نظر خود رای دهند.

رئیس ستاد انتخابات استان با تاکید بر همدلی همه گروه‌ها و احزاب در مسیر دفاع از نظام و حاکمیت، ادامه داد: در ایام نزدیک به انتخابات باید آمادگی لازم برای پیگیری و مقابله با آثار انتشار برخی اخبار از سوی معاندین در مورد عدم حضور مردم در پای صندوق‌های رای و تخریب دستاورد‌های نظام باشیم و با رصد کامل اطلاعات و اخبار، در مسیر حفظ نظام، دوشادوش یکدیگر گام برداریم.

وی همچنین به برخی اظهار نظرات در مسیر نفی دستاورد‌های نظام و ناکارآمد جلوه دادن آن در ایام انتخابات اشاره کرد و گفت: موضوع مهم در انتخابات پیروزی یک یا چند نفر در انتخابات نیست، بلکه آنچه اهمیت دارد تقویت نظام و توجه جدی به آرمان‌های انقلاب است . بنابراین برای کسب پیروزی نباید خدمات و دستاوردهای نظام را نفی کنند و هدف همگان ایجاد ارزش افزوده انتخابات در مسیر تقویت نظام باشد.

سلیمان پور در پایان با بیان نقش اثرگذار تبلیغات و اطلاع رسانی در امر انتخابات، خاطر نشان کرد: تمام ظرفیت رسانه ای و اطلاع رسانی استان در بخش‌های مختلف بکار گرفته شود تا فضای مناسب برای برگزاری پر شور انتخابات فراهم گردد.

انتهای پیام/ 137
جمعه ۱۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۷
کد مطلب: 83227
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *