۰

برگزاری مسابقات کشوری مهارت‌های فنی و تخصصی در قم

قم نیوز: معاون بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب استان قم از برگزاری مرحله استانی نخستین دوره مسابقات کشوری مهارت‌های فنی و تخصصی شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی در قم خبر داد.
برگزاری مسابقات کشوری مهارت‌های فنی و تخصصی در قم
برگزاری مسابقات کشوری مهارت‌های فنی و تخصصی در قم
به گزارش قم نیوز مجتبی وزین افضل با اعلام این خبر اظهار کرد: مرحله استانی نخستین دوره مسابقات ملی مهارت‌های فنی و تخصصی شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی هماهنگ با سراسر کشور طی چهار روز در تأسیسات معصومیه، شکوهیه و آزمایشگاه مرکزی شرکت آب و فاضلاب استان قم برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد: شرکت‌کنندگان از شرکت‌های آب و فاضلاب روستایی قم در این دوره از مسابقات در چهار محور تعمیرات خطوط لوله آب، نصب انشعابات آب، آزمایشات فیزیک و شیمیایی و عیب‌یابی مدارهای فرمان در تابلو برق با یکدیگر به رقابت پرداختند.

معاون بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب استان قم یادآور شد: در مسابقات عیب‌یابی تابلو برق تیم تعمیرات تأسیسات برق آبفار قم، در مسابقات تعمیر لوله تیم سراب مهر 2 و در مسابقات نصب انشعاب آب تیم میراب سرچشمه کوثر 1 عناوین نخست را به خود اختصاص دادند.

وی بازآموزی و ارتقا سطح فنی و مهارتی عوامل بهره‌بردار را از جمله اهداف این مسابقات عنوان کرد و گفت: با توجه به ارائه خدمات شرکت‌های آب و فاضلاب به صورت شبانه‌روزی همکاران بهره‌بردار ما باید آمادگی فنی لازم را با هرگونه حادثه احتمالی داشته باشند.

وزین افضل با بیان اینکه برگزاری مسابقات فنی و مهارتی به نوعی تمرین و به‌روزرسانی مهارت‌های تکنیسین‌ها است، ابراز کرد: امیدواریم بتوانیم در کنار افزایش سطح علمی کارشناسان و تکنسین‌های بهره‌بردار، دوره‌های آموزش‌های عملی و کارگاهی را برای ارتقا مهارت‌های فنی آن‌ها به منظور بهبود خدمات‌رسانی برگزار کنیم.انتهای پیام/ 110
سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۰
کد مطلب: 83360
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *