۰

آیت‌الله نوری همدانی: آمریکا و رژیم صهیونیستی در جریانات اخیر عراق دست دارند

قم نیوز: مرجع تقلید شیعیان گفت: در جریانات اخیر عراق و لبنان و سایر کشورهای مقاومت، دست آمریکا و رژیم صهیونیستی و دشمنان اسلام در کار است، مشاهده می‌کنیم دشمن تلاش می‌کند جبهه مقاومت پیشرفت نکند اما در این زمینه به اهداف خود نمی‌رسد.
آیت‌الله نوری همدانی: آمریکا و رژیم صهیونیستی در جریانات اخیر عراق دست دارند
آیت‌الله نوری همدانی: آمریکا و رژیم صهیونیستی در جریانات اخیر عراق دست دارند
به گزارش قم نیوز آیت‌الله نوری همدانی ظهر امروز در دیدار جمعی از پاسداران و روحانیان عقیدتی سیاسی سپاه که در دفتر معظم له برگزار شد،با اشاره به برنامه‌ریزی دشمن برای درگیری میان کشورهای اسلامی اظهار داشت: دشمنان با ایجاد گروه‌های تکفیری و خرج پول‌های کلان سعی دارند که مسلمانان را به یکدیگر مشغول کند تا در سایه این اختلافات اهداف شوم خود را پیش ببرند.

وی با اشاره به حوادث منطقه تصریح کرد: در جریانات اخیر عراق و لبنان و سایر کشورهای مقاومت، دست آمریکا و رژیم صهیونیستی و دشمنان اسلام در کار است، مشاهده می‌کنیم دشمن تلاش می‌کند جبهه مقاومت پیشرفت نکند اما در این زمینه به اهداف خود نمی‌رسد.

مرجع تقلید شیعیان  با تأکید براینکه دشمن همواره در مقابل ما قرار دارد و باید در سنگر خود ثابت‌قدم باشیم،ادامه داد: دشمن سعی در تضعیف اسلام و جبهه مقاومت دارد اما ما باید تلاش کنیم این مسیر هیچ‌گاه تضعیف نشود.

  استاد سطوح عالی حوزه علمیه با اشاره به نقش علما درنبرد با دشمن افزود: عالمان دینی نقش ویژه‌ای دارند و باید مرزبان اعتقادات جامعه در برابر هجوم دشمنان باشند.

وی با اشاره به مشکلات جامعه عنوان کرد: مسئولین وظیفه‌دارند همه همت خود را به کار بگیرند تا شاهد کاهش مشکلات باشیم و مردم از رفاه نسبی برخوردار بوده و نیازهای آنان تأمین شود.

آیت‌الله نوری همدانی با اشاره به رشادت و جایگاه طلاب و روحانیون  خاطرنشان کرد: روحانیت باید به همه ابعاد وظایف خود در جامعه توجه داشته باشد و آن‌ها را عملی کند و پیشگام همه حرکت‌ها باشد،امام صادق(ع) فرمودند با زبان مردم را به خیر و صلاح دعوت نکنید بلکه با رفتار و عمل خود مبلغ دین باشید.

انتهای پیام/ 137
شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۲
کد مطلب: 83437
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *