۰

قم در جمع 4 مدعی صعود به لیگ برتر بدمینتون زنان

قم نیوز: تیم منتخب هیأت بدمینتون قم با عبور از مرحله مقدماتی به جمع چهار تیم مدعی صعود به مسابقات لیگ برتر بدمینتون زنان باشگاه‌های کشور پیوست.
قم در جمع 4 مدعی صعود به لیگ برتر بدمینتون زنان
قم در جمع 4 مدعی صعود به لیگ برتر بدمینتون زنان
به گزارش قم نیوز تیم منتخب زنان هیأت بدمینتون قم که برای انجام دیدارهای دور رفت از مرحله مقدماتی فصل 1398 لیگ دسته اول بدمینتون زنان باشگاه‌های کشور راهی جنوب ایران و شهر شیراز شده بود، در دور برگشت میزبان رقبا بود و با احتساب نتایج دیدارهای رفت و برگشت به مرحله نهایی صعود کرد.

این در شرایطی است که امسال نیز همانند دوره‌های قبل، تیم‌های حاضر در لیگ دسته اول بدمینتون زنان باشگاه‌های کشور ابتدا در دو گروه به شکل دوره‌ای و در قالب دیدارهای رفت و برگشت با یکدیگر مسابقه می‌دهند و سپس دو تیم برتر هر گروه مجوز صعود به مرحله نهایی را کسب می‌کنند.

مهر ماه امسال نیم‌فصل نخست مرحله گروهی فصل 1398 لیگ دسته اول بدمینتون زنان باشگاه‌های کشور در هر دو گروه برگزار شد و تیم زنان هیأت بدمینتون قم در گروه دوم به میزبانی هیأت بدمینتون فارس در شهر شیراز به مصاف رقبای خود رفت و در جایگاه دوم این گروه خود به کار خود پایان داد.

دیدارهای دور برگشت با رقابت چهار تیم گروه دوم به مدت دو روز به میزبانی هیأت بدمینتون استان قم در تالار زنده‌یاد حامد فرهمندموحد به انجام رسید و سرانجام تیم زنان هیأت بدمینتون قم همراه با تیم فراز شیراز بالاتر از دیگر رقبا به عنوان دو تیم برتر این گروه مجوز حضور در مرحله نهایی را کسب کرد.

بدین‌ترتیب با حضور تیم‌های هیأت بدمینتون قم و فراز شیراز در کنار دو تیم برتر گروه نخست مقدماتی، چهار تیم در مرحله نهایی این دوره از پیکارهای لیگ دسته اول بدمینتون زنان ایران برای کسب دو سهمیه صعود به لیگ برتر با یکدیگر رقابت می‌کنند، در شرایطی که لیگ دسته اول امسال با عنوان جام ولایت برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ 110
سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۳
کد مطلب: 83518
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *