۰

پیش بینی بارش باران و برف در قم

قم نیوز: رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: در روزهای آتی در برخی ساعات شاهد بارش باران و برف در استان خواهیم بود.
پیش بینی بارش باران و برف در قم
پیش بینی بارش باران و برف در قم
به گزارش قم نیوز محمدرضا قاضی امروز با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف، در برخی ساعات افزایش ابر موقت و گاهی وزش باد است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم منفی یک درجه و 21 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شمال غربی و با حداکثر سرعت 35 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شمال غربی و با حداکثر سرعت 55 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، حداقل و حداکثر دما در قم منفی یک درجه و 19 درجه است، فردا آب و هوای استان صاف از بعد از ظهر افزایش سرعت وزش باد است.

قاضی با بیان اینکه در روز شنبه هفته آینده آسمان استان قم نیمه ابری تا ابری است، گفت: در این روز در برخی ساعات شاهد بارش باران وبرف در ارتفاعات بارش برف و وزش باد در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز شنبه هفته آینده جهت وزش باد در استان قم شمال شرقی و با حداکثر 45 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان 1 درجه و 10 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب منفی یک درجه و 23 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 14 کیلومتر بر ساعت با جهت غربی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقطه استان قم به ترتیب شهر قم با منفی یک درجه و مرکز تحقیقات هواشناسی با 23 درجه بود.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۵
کد مطلب: 83579
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *