۰

بارش باران و برف در قم

قم نیوز: رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: در روزهای آتی در برخی ساعات شاهد بارش باران و برف در استان خواهیم بود.
بارش باران و برف در قم
بارش باران و برف در قم
به گزارش قم نیوز محمدرضا قاضی با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان قسمتی ابری در برخی ساعات بارش باران و برف در ارتفاعات بارش برف و وزش باد با احتمال مه آلودگی است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم منفی 6 درجه و 11 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شمالی و با حداکثر سرعت 40 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شمالی و با حداکثر سرعت 40 کیلومتر بر ساعت خواهد بود. حداقل و حداکثر دما در قم منفی 2 درجه و 7 درجه است، فردا آب و هوای استان نیمه ابری تا ابری در برخی ساعات بارش باران و برف در ارتفاعات برف و وزش باد با احتمال مه آلودگی است.

قاضی با بیان اینکه در روز دوشنبه آسمان استان قم نیمه ابری تا ابری است، گفت: در این روز در برخی ساعات شاهد بارش باران وبرف در ارتفاعات بارش برف و وزش باد با احتمال مه آلودگی در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز دوشنبه جهت وزش باد در استان قم شمال شرقی و با حداکثر 40 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان 2 درجه و 7 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 6 درجه و 18 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 68 کیلومتر بر ساعت با جهت شمال غربی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقطه استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با منفی یک درجه و منطقه جمکران با 18 درجه بود.

انتهای پیام/ 110
شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۵
کد مطلب: 83626
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *