۰

آیت‌الله سعیدی: دستگاه قضایی در اسرع وقت عادلانه و قاطعانه با آشوبگران برخورد کند

قم نیوز: نماینده ولی‌فقیه در قم گفت: آشوبگران که بنابر اعترافاتشان سازمان‌یافته بودند بی‌پروا، بی‌حیا و ستمکارانه خسارت مادی سنگینی به کشور زدند که باید دستگاه قضائی در اسرع وقت عادلانه و قاطعانه با آن‌ها برخورد کند.
آیت‌الله سعیدی: دستگاه قضایی در اسرع وقت عادلانه و قاطعانه با آشوبگران برخورد کند
آیت‌الله سعیدی: دستگاه قضایی در اسرع وقت عادلانه و قاطعانه با آشوبگران برخورد کند
به گزارش قم نیوز آیت‌الله سید محمد سعیدی در دیدار رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با اشاره به حوادث اخیر، نیروی انتظامی را افتخار کشور دانست و اظهار داشت: هر جا که حق، احکام و شریعت در جامعه اسلامی به‌خطر افتاد و منکر در جامعه رواج پیدا کرد، غیرت دینی و انسانی افراد اقتضا می‌کند که در قبال مفسده جویان و آشوبگران بایستند.

وی با اشاره به حمایت مقام معظم رهبری(مدظله العالی) از تصمیم سران قوا، گفت: بیانات ایشان فصل‌الخطاب است بنابراین هر دستگاهی که مأموریتی برای آن محول کردند باید با تمام توان و استعداد و به نحو احسن این مأموریت را دنبال کنند و مطمئن باشند اگر چنین شد ، ثبات قدم پیداکرده و موفق خواهند شد.

تولیت آستان کریمه اهل‌بیت حضرت معصومه(س) با اشاره به اینکه دشمنان هر 10 سال یک‌بار فتنه و آشوبی را به بهانه‌های مختلف راه می‌اندازند تصریح کرد: مسئولان کشور نقش مهمی در پیشگیری از بروز اعتراضات و نارضایتی‌ها دارند به‌ هر حال باید در موضع‌گیری‌ها، برنامه‌ها و طرح‌هایشان، این موارد را لحاظ کنند و بهانه به دست دشمنان و مغرضان ندهند.

امام جمعه قم حساب آشوبگران را از معترضان جدا دانست و گفت: فقط آشوبگران هستند که آتش می‌زنند، تخریب می‌کنند و جامعه را به هم می‌ریزند و از مطالبات به‌حق مردم سوءاستفاده کرده و این ظلم بزرگی است که اغتشاشگران در حق ملت روا داشته، البته مردم با راهپیمایی‌های اخیر به صحنه آمده و موضع خودشان را در برائت از اغتشاشگران اعلام کردند.

نماینده ولی‌فقیه در استان قم افزود: آشوبگران که بنابر اعترافاتشان سازمان‌یافته بودند، بی‌پروا، بی‌حیا و ستمکارانه خسارت مادی سنگینی به کشور زدند که باید دستگاه قضائی در اسرع وقت عادلانه و قاطعانه با آن‌ها برخورد کند.

سعیدی از عملکرد نیروی انتظامی، سپاه، بسیج و دستگاه قضائی در حوادث اخیر قدردانی کرد و با تمجید از حمایت مردم با بصیرت کشور گفت: مسئولان باید قدر این مردم را بدانند و صادقانه، شفاف، باتدبیر و بامتانت آن‌ها را در جریان برنامه‌های دولت قرار دهند و در جهت رفع مشکلات اقتصادی تلاش کنند.

نماینده ولی‌فقیه در استان قم خاطرنشان کرد: قم خوشبختانه کمترین آشوب و بهترین راهپیمایی را در سطح کشور داشت و مردم ولایتمدار استان پای نظام اسلامی و حاکمیت دینی خود ایستاده‌اند.

انتهای پیام/ 137
دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۲۹
کد مطلب: 83829
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *