۰

شهر قم در میلاد امام حسن عسکری(ع) غرق در نور و شادی شد

قم نیوز: شهر مقدس قم همزمان با میلاد امام حسن عسکری(ع) یازدهمین اختر تابناک ولایت رنگ و بویی دیگر به خود گرفته است و مراسم جشن در مسجدها، حسینیه‌ها، تکیه‌ها و بقاع متبرک امامزادگان(ع) قم در حال برگزاری است.
شهر قم در میلاد امام حسن عسکری(ع) غرق در نور و شادی شد
شهر قم در میلاد امام حسن عسکری(ع) غرق در نور و شادی شد
به گزارش قم نیوز هم‌زمان 8 ربیع الثانی سال روز میلاد امام حسن عسکری(ع) شهر مقدس قم نیز هم‌زمان با سایر شهرهای کشور غرق در شادی و سرور است.

زائران و مجاوران بارگاه کریمه اهل‌بیت(س) از جای‌جای ایران اسلامی خود را به بارگاه ملکوتی حضرت معصومه(س) رسانده‌اند تا در این جشن و سرور خود را سهیم بدانند.

شهر آذین‌بندی و چراغانی شده و همه جای شهر را ریسه بسته‌اند، شیفتگان خاندان عصمت و طهارت(ع) با پخش گل و شیرینی خود را در این جشن بزرگ سهیم می‌دانند.

حرم مطهر حضرت معصومه(س) نیز به‌طرز باشکوهی آذین‌بندی شده و هزاران تن از عاشقان بانوی آب و آینه خود را به این مکان مقدس رسانده‌اند تا کنار این مضجع و حرم شریف این میلاد خجسته را جشن بگیرند.

در این مراسم عاشقان و شیفتگان مکتب اهل‌بیت(ع) و زائران و مجاوران کریمه اهل‌بیت(ع) حضور داشتند،همچنین مراسم جشن نیزبا حضور عاشقان و شیفتگان حضرت ولی عصر(عج) در مسجد مقدس جمکران برگزار شد.

به همین مناسبت آئین‌های جشن در مسجدها، حسینیه‌ها، تکیه‌ها و بقاع متبرک امامزادگان(ع) در سراسر استان قم برگزار شده است و سخنرانان به بیان ویژگی‌ها و کرامت‌های امام حسن عسکری(ع) پرداختند.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۰
کد مطلب: 84078
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *