۰

دومین المپیاد ورزشی فرزندان انقلاب در قم برگزار می‌شود

قم نیوز: مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم از برگزاری دومین المپیاد ورزشی فرزندان انقلاب به مناسبت روز قم و گرامیداشت چهلمین سالگرد بسیج خبر داد.
دومین المپیاد ورزشی فرزندان انقلاب در قم برگزار می‌شود
دومین المپیاد ورزشی فرزندان انقلاب در قم برگزار می‌شود
به گزارش قم نیوز ابوالقاسم مقیمی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده برای گرامیداشت روز قم اظهار داشت: 41 عنوان ویژه‌برنامه به مناسبت نام‌گذاری روز قم در سطح شهر توسط شهرداری قم برنامه‌ریزی و اجرا شد.

وی با بیان اینکه یکی از برنامه‌های موردنظر برای گرامیداشت این روز، برگزاری دومین دوره المپیاد ورزشی در سطح شهر قم است، ابراز کرد: سال گذشته این دوره مسابقات با حضور بیش از شش‌هزارنفری در بیش از 100 مسجد برگزار شد که امسال امیدواریم  شرکت‌کنندگان بیشتری در این المپیاد حضور داشته باشند.

مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم خاطرنشان کرد: در سال جاری دومین دوره المپیاد ورزشی تحت عنوان فرزندان انقلاب با همکاری ستاد هماهنگی کانون فرهنگی هنری مساجد استان به مناسبت گرامیداشت روز قم و گرامیداشت چهلمین سالگرد بسیج برگزار می‌شود.

وی رشته‌های این دوره المپیاد ورزشی را موردتوجه قرار داد و افزود: رشته‌های تنیس روی میز، طناب زنی به‌صورت انفرادی، فوتبال دستی و دارت به‌صورت تیم‌های دو نفره که بتوان در فضای مساجد برگزار کرد، در این دوره مسابقات انجام می‌شود.

مقیمی با اشاره به شرایط شرکت‌کنندگان در این دوره از مسابقات در بخش آقایان و بانوان عنوان کرد: آقایان در سه رده 7 تا 13 سال، 14 تا 18 سال و بالاتر از 18 سال و بانوان نیز در دو رده 16 و زیر 16 سال و بالای سن 16 سال می‌توانند در این مسابقات شرکت کنند.

وی با تأکید بر اینکه مهلت ثبت‌نام در دومین المپیاد ورزشی فرزندان انقلاب تا 15 آذرماه است، اضافه کرد: بیش از 100 مسجد برای این دوره مسابقات پیش‌بینی‌شده است که علاقه‌مندان می‌توانند به کانون‌های مساجد مراجعه کنند.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۴
کد مطلب: 84081
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *