۰

آیت‌الله سعیدی: مردم نقش مؤثری در بهبود وضعیت فرهنگی قم دارند

قم نیوز: نماینده ولی‌فقیه در استان قم گفت: وضعیت قم از بسیاری از شهرهای کشور بهتر بوده ولی مردم قم خواستار بهبود وضعیت فرهنگی این شهر هستند و مردم نقش مؤثری در بهبود وضعیت عفاف و حجاب دارند.
آیت‌الله سعیدی: مردم نقش مؤثری در بهبود وضعیت فرهنگی قم دارند
آیت‌الله سعیدی: مردم نقش مؤثری در بهبود وضعیت فرهنگی قم دارند
به گزارش قم نیوز آیت‌الله سیدمحمد سعیدی در حاشیه نشست قرارگاه فرهنگی شهر مقدس قم در گفت‌وگو با خبرنگاران تسنیم و فارس، اظهار داشت: وضعیت قم از بسیاری از شهرهای کشور بهتر بوده ولی مردم قم خواستار بهبود وضعیت فرهنگی این شهر هستند.

وی با بیان اینکه برخی نارسایی‌ها شایسته قم نبوده و باید پیگیری و رسیدگی به این دغدغه مردم قم شود، ابراز کرد: دستگاه‌های مختلف استان در این زمینه فعالیت‌های زیادی را آغاز کرده‌اند که امیدواریم با تلاش‌های بیشتر به نتایج مطلوب برسیم.

نماینده ولی‌فقیه در استان قم خاطرنشان کرد: مردم نقش مؤثری در بهبود وضعیت عفاف و حجاب دارند و باید گام‌هایی برای بهتر شدن اوضاع حجاب و عفاف بردارند و گله‌مندی از وضعیت پوشش و معضلات فرهنگی با همکاری مردم قابل‌حل است.

امام‌جمعه قم با تأکید بر اینکه بانوان محجبه باید در مباحث عفاف و حجاب بانوان قمی وارد شوند، یادآور شد: بانوان محجبه افراد بی‌اطلاع را نصیحت، امربه‌معروف و آگاه کنند و دستگاه‌های مربوطه نیز باید در این زمینه وظیفه خود را به‌خوبی انجام دهند.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۱
کد مطلب: 84084
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *