۰

دمای قم به 17 درجه می‌رسد

قم نیوز: رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی حداکثر دما در نقاط مختلف استان به 17 درجه خواهد رسید.
دمای قم به 17 درجه می‌رسد
دمای قم به 17 درجه می‌رسد
به گزارش قم نیوز محمدرضا قاضی امروز با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: روز گذشته آب و هوای استان کمی ابری گاهی همراه با وزش باد بود.

وی با بیان اینکه حداقل و حداکثر دمای قم در روز پنجشنبه یک درجه و 17 درجه ثبت شد، ادامه داد: جهت وزش باد در قم شمالی و با حداکثر سرعت 35 کیلومتر بر ساعت به ثبت رسید.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی امروز جهت وزش باد در استان شرقی و با حداکثر سرعت 40 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، حداقل و حداکثر دما در قم صفر درجه و 14 درجه است. امروز آب و هوای استان نیمه ابری تا ابری از اواخر وقت بارش باران و در ارتفاعات بارش برف گاهی وزش باد است.

قاضی با بیان اینکه در روز شنبه هفته آینده آسمان استان قم نیمه ابری تا ابری و مه آلود است، گفت: در این روز در برخی ساعات شاهد بارش باران در ارتفاعات برف و وزش باد در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز شنبه هفته آینده جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر 40 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان 4 درجه و 13 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب یک درجه و 17 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 40 کیلومتر بر ساعت با جهت غربی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقطه استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با یک درجه و منطقه کوه سفید با 18 درجه بود.

انتهای پیام/ 137
جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۴
کد مطلب: 84100
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *