۰

آیت الله اعرافی از آیت الله خرازی عیادت کرد

قم نیوز: آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه با حضور در منزل آیت الله خرازی از این استاد درس خارج حوزه علمیه عیادت کرد.
آیت الله اعرافی از آیت الله خرازی عیادت کرد
آیت الله اعرافی از آیت الله خرازی عیادت کرد
به گزارش قم نیوز آیت الله علیرضا اعرافی مدیر حوزه های علمیه با حضور در منزل آیت الله محسن خرازی از احوال این استاد درس خارج حوزه علمیه مطلع شد.

آیت الله محسن خرازی متولد سال 1316 عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم است که عضویت در مجلس خبرگان رهبری از جمله مسئولیت های ایشان بود.

آیت الله خرازی علاوه بر کرسی درس خارج فقه و اصول و تفسیر کتب فقهی و اصولی، کتب متعددی را تألیف و شاگردان و فضلای برجسته‌ای را تربیت کرده‌ است و تاکنون‌ کتاب‌ها و رساله‌های‌ گوناگونی‌ نگاشته‌ است.

کتاب‌های احیاء الموات؛ الامر بالمعروف‌ و النهی‌ عن‌ المنکر؛ بدایة‌ المعارف‌ الالهیة؛ عمدة‌ الاصول؛ قیامت؛ کلمة‌ حول‌ حدیث‌ ثقلین؛ فی‌ رحاب‌ التقوی؛ کلمة‌ حول‌ توسل؛ معالم‌ لیلة‌ القدر؛ ارث‌ الزوجة؛ تحدید الکر؛ بحوث‌ هامة؛ اشکال‌ و انواع‌ دفاع‌ مقدس؛ تعلیقه‌ بر مکاسب؛ روزنه‌هایی‌ از عالم‌غیب؛ کتاب‌ الجهاد؛ طهارت‌ در قرآن؛ من‌ لایحضره‌ التفصیل بخشی از تألیفات وی است که طی این سالها در پیشرفت‌ حوزه‌ علمیه، نقش‌ بسزایی‌ را ایفا کرده‌ اند.

مجموعه بیش از 27 جلد کتاب اخلاقی که توسط حضرت آیت‌الله خرازی فقیه اصولی - اخلاقی به چاپ رسیده است نقش مهمی در هدایت و توجه نسل جوان به عرفان نظری داشته است.

انتهای پیام/ 137
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۶
کد مطلب: 84121
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *