۰

194 نفر از قم برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس ثبت‌نام کردند

قم نیوز: فرماندار قم با بیان اینکه تاکنون ۱۹۴ داوطلب مجلس شورای اسلامی از قم نامزد شده‌اند گفت: ۱۶۶ نفر از آن‌ها مرد و ۲۸ داوطلب نیز زن هستند و آمار نهایی با تجمیع آمار انتقالی از وزارت کشور اعلام می‌شود.
۱۹۴ نفر از قم برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس ثبت‌نام کردند
۱۹۴ نفر از قم برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس ثبت‌نام کردند
به گزارش قم نیوز مرتضی حیدری اظهار داشت: در روز هفتم و روز پایانی آخرین روز ثبت‌نام 100 نفر داوطلب مجلس شورای اسلامی در فرمانداری قم ثبت‌نام کردند که از این تعداد، 87 نفر مرد و 13 داوطلب زن هستند، جوان‌ترین داوطلب امروز 30 ساله و مسن‌ترین فرد 74 ساله بودند، 63 نفر از این افراد دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد، 10 داوطلب دکتری و 27 تن نیز از روحانیت هستند.

فرماندار قم با بیان اینکه 16 داوطلب از 73 داوطلبی که امروز ثبت‌نام کردند از جامعه روحانیت و بقیه از سایر اقشار می‌باشند، افزود: روز شنبه آمار نهایی با تجمیع آمار انتقالی دیگر داوطلبان از وزارت کشور اعلام می‌شود.

حیدری با بیان اینکه تاکنون 194 داوطلب مجلس شورای اسلامی در قم نامزد شده‌اند که 166 نفر از آن‌ها مرد و 28 داوطلب نیز زن هستند گفت: درمجموع 35 روحانی و 159 داوطلب از سایر اقشار جامعه برای نمایندگی مجلس شورای اسلامی از استان قم اطلاعات خود را تکمیل کردند، 134 نفر از این افراد دارای مدرک کارشناسی ارشد، 16 نفر دکترا و 44 داوطلب نیز از روحانیت معظم هستند.

همچنین فرماندار قم آمار ثبت‌نام از داوطلبان شرکت در انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری از روز گذشته تاکنون را 18 نفر اعلام کرد که 7 نفر مربوط به امروز بوده است.

انتهای پیام/ 137
يکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۳
کد مطلب: 84155
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *