۰

احداث سه سکوی انتقال پسماند در قم

قم نیوز: مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم از احداث سه سکوی انتقال پسماند در قم خبر داد.
احداث سه سکوی انتقال پسماند در قم
احداث سه سکوی انتقال پسماند در قم
به گزارش قم نیوز سیدعبدالله میرابراهیمی با بیان اینکه یکی از سیاست‌هایی که در مجموعه مدیریت پسماند وجود دارد انتقال زباله‌ها به واسطه ماشین‌های بزرگ‌تر است، اظهار کرد: این اقدام کمک می‌کند که هزینه‌ها کاهش یافته و از نظر زیست‌محیطی نیز آسیب کمتری وارد شود.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم با تاکید بر برنامه سازمان برای راه‌اندازی باراندازهای تخلیه زباله، خاطرنشان کرد: با اجرای این طرح خودروهای کوچک زباله‌های را تحویل ماشین‌های بزرگ می‌دهند تا پسماند منتقل شود.

میرابراهیمی با تاکید بر اینکه مکان‌یابی این‌ باراندازها در شهر انجام شده است، افزود: در حال حاضر یک سکوی بارانداز با ظرفیت 300 تا 400 تن با 5 دستگاه سیم‌تریلر راه‌اندازی شده که انتقال پسماند را به سایت مدیریت پسماند البرز انجام می‌دهد.

وی با بیان اینکه یک سکو هم در منطقه پنج طراحی شده که در مرحله مناقصه است، گفت: این سکو با اعتباری بیش از یک میلیارد تومان راه‌اندازی خواهد شد.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم از تملک مکان سکوی سوم بارانداز پسماند خبر داد و افزود: پس از تملک این سکو هم احداث خواهد شد که مجموعا سه سکو ظرفیت انتقال 700 تن پسماند را در شهر دارند.

انتهای پیام/ 110
سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۰
کد مطلب: 84200
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *